Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtPlzeň

Ahoj, hledám tajný přátelsko - milenecký vztah. Jsem ženatý, ale doma fungujeme jen jako spolubydlící, kteří se starají o děti...je na tom nějaká sympatická žena stejně? Ozvi se!

Ahoj, hledám studentku nebo mladou ženu na kamarádství s výhodami. Handjob, sex... Vše co máme rádi ;)

Najdu ženu kolem 45 let, menší postavy na občasné tajné schůzky? Už dlouho mi chybí pohlazení a milování. Pokud i tobě, ozvi se.

48 - letý, vysoký, štíhlý, tmavovlasý a modrooký VŠ hledá mladší kamarádku s výhodami.

Snad pohledný kluk, štíhlé sportovní postavy 44/178, hledá ženu, která ač není sama se sama cítí a měla by zájem s tím něco udělat. Která touží po někom kdo bude toužit po ní a které chybí hezké a příjemné věci které k životu patří. .

Nikdy nevíš , koho potkáš ......

Jsem multifunkční zařízení , použití na cokoliv . Hledám kamarádku z výhodami do 44 let . Denis Száraz z Plzně . . Zájmy: dlouhé milování a čtení vědeckých knih . Sporty: karate-kata a občas vylezu na nějakou horu . ( IQ 165 nářadí 165 mm . )

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 50 let
Ústí nad Labem
Muž | 47 let
Hodonín

Hledám ženu SŠ/VŠ do 55 let na dopisování, více asi není momentálně možné. Třeba i s vyhlídkou budoucího mileneckého vztahu, když si porozumíme. Témata - obecné povídání, přírodní krásy, poslech nebo skládání hudby, kreativní činnosti, dávnověká historie, 80. a 90. léta, možno intimní okénko a dále, čeho se chytneme. Pouze slušně formou emailů. Jsem SŠ 44 let 185/95, krátké hnědé vlasy, snad sympatický. Toužím mít někoho blízkého, s kým bych si mohl otevřeně psát klidně každý den. Plzeň, okolí.

Ahoj já ženatý, 44 hledám kamarádku, milenku k občasnému odreagování a útěku od stereotypu, Plzeň a okolí

Svobodný 48 letý skromný hledá ženu i starší která si mě vysvleče do naha nebo i něžně přiváže a může mě osahávat po celém nahatem těle ve všech polohách. Může napsat i pár. Láká to někoho? Uvítám dlouhodobý přátelský schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči. Diskrétnost zaručena. Líbí se mě vše co je hezké a vám? Budu se těšit na jakoukoli otevřenou odpověď. Napíše mě někdo z PLZNE a okolí? Děkuji.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Brno
Muž | 46 let
Havířov
Muž | 48 let
Praha
Muž | 50 let
Olomouc