Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtLitomyšl

Chci si s Tebou hrát, chci Tě držet v náručí. Chci Tě prozkoumat, poznat, pevně Tě obejmout... Doba není lehká, ale to neznamená, že musíme večer trávit sami...

Ahoj.Hledám to co nemám.Ženu, která opřednostní OO před klasikou...Na postavě ani věku nezáležíDěkuji všem za zprávu

Hledám sympatickou a pohodovou kamarádku které chybí mazlení, sex, porozumění nebo pokec u kafe se spolehlivým klukem.Oboustranná diskrétnost samozřejmostí.

Zadanou, trochu pohlednou, vyzrálou, empatickou a inteligentní ženu na povídání o všem. Na smích, na kafe, mazlení, něžné i vášnivé mazlení během dne, třeba podnikatelku, nebo znuděnou ženu v domácnosti. Bez narušení soukromí. Chci moc? :-)

Hledám ženu, která nechce jako já na svém současném stavu nic měnit, ale je stejně jako já unavená manželským stereotypem a rády by občas, vybočila z tohoto manželského stereotypu. Rád bych našel ženu se kterou mi bude dobře a budu se těšit na naše společné schůzky. Nemusí jít hned o sex.Já ženáč 42 let ze Svitavska, . Na věku nezáleží. Celý Pce kraj, Vysočina, HK, BRNO. Budu čekat a doufat, že konečně najdu.

Dívka, žena na nezávazný sex? Litomyšl a okolí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Brno
Muž | 43 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 45 let
Nymburk