Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

MužNezávazně 36 let Brno

TOP  30.3.2020

Ahoj, jsem 35ti letý muž a hledám Tebe! Nosíš ráda legíny a sexy oblečení? Nakupuješ ráda? Hledáš milence? ;-)

MužNezávazně 38 let Brno

TOP  29.3.2020

Toužíš po dítěti, ale s partnerem se vám to nedaří? Případně žádného nemáš, ale dítě bys ráda? Tak napiš a rád pomůžu, je mi 37 jsem z Brna, férový, spolehlivý a sympatický. Inzerát je myšlen naprosto vážně a reálně, určitě odpovím.

Zastaví u tebe auto, uvnitř je sympatický mladý muž, na video panelu běží dráždivé video a ty se necháš unést vzrušením a touhou a nasedáš dovnitř... Auto se dá do pohybu a ty nervózně pokukuješ na video, které tě začíná rozpalovat po těle. I přes počáteční rozpaky si začínáš hladit ňadra, protože nemůžeš odolat a také tě zajímá, co to bude dělat s řidičem. Začínáš být uvolněná, rozepínáš si knoflíčky u kosilku a toužíš na svých prsou cítit ne jen svoje doteky. Představuješ si jak... ;)

MužNezávazně 39 let Brno

TOP  30.3.2020

Ahoj ve spolek, jsem 38ti letý, velký potetovaný chlap, vášnivý motorkář, který hledá fajn holku pro společné výlety a jízdu na motorce, ať už motorkářku nebo batůžek. Třeba z toho bude i společná jízda životem.

MužNezávazně 40 let Brno

TOP  28.3.2020

Muž velmi sporadicky využívaný k postelovým hrátkám, by rád našel ženu či dívku, která to má podobně nebo prostě hledá někoho s fantazií a chutí tyto fantazie realizovat. Jsem prý velký sympaťák s hnědýma očima, sportovní postavou a větší výbavou. Rád bych poznal ženu bez nějakého omezení věku, nicméně by neměla rezignovat na to, jak vypadá a mít dostatek sebevědomí zaujmout muže. Rozhodně by bylo fajn mít si o čem popovídat, třeba nejdřív po emailu apod. A pak se uvidí.

MužNezávazně 37 let Brno

TOP  29.3.2020

Ahoj. Která kočička má chuť si prohodit pár vzrušujících písmenek? Budu se těšit :)

MužNezávazně 34 let Brno

TOP  29.3.2020

Hledám ženu, co se doma maličko nudí a chce se seznámit s mužem, který je na tom stejně, a věří (ona i on :), že je možné a uskutečnitelné poznat někoho, kdo je naladěn podobně. Bez nároků jeden na druhého, bezproblémový dlouhodobý vztah, čistota, zdraví, diskrétnost. Skromné přání pro jednoho zadaného, pohledného, pohodového chlapa.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 34 let
Brno
Muž | 38 let
Praha
Muž | 34 let
Praha

MužNezávazně 40 let Brno

TOP  29.3.2020

Hledá se žena s časem dopoledne, co by ráda jednou za týden vyměnila domácí pohodu za příjemné vybočení z normálu. Žena, který nechce nic bořit a měnit, ale chtěla by si užít čas od času pár hodin jinak, s někým, kdo to má taky tak nastaveno. Dělat společně to, co chceme a na čem se domluvíme, jako dvě dospělé a inteligentní bytosti. Dlouhodobý kamarádsko milenecký vztah. Sympatie, důvěra, zdraví. Třeba se potkáme, smažeme to tady, a zbytek si dopovíme někde v soukromí. Já Brno, 174/72/40.

Hledám přítelkyni se smyslem pro něhu, vášnivost a mazlení. Nemám rád romantiku a přehnané vyznávání lásky. Miluji svou volnost a Tobě jí chci zachovat také a respektovat Tě. Není nad to jít vždy každý domů do svého a těšit se na další setkání a příjemné výhody, dohody a vášnivé hýčkání jeden druhého. Chceš to zkusit, jsi mladá a na rodinu ještě nepomýšlíš? Čekám na Tebe. Prosím odpovědi pouze s fotkou.

MužNezávazně 35 let Brno

TOP  28.3.2020

Nějaká holčina, která by chtěla zahnat nudu a trochu se pobavit?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 37 let
Liberec
Muž | 35 let
Karviná
Muž | 40 let
Praha
Muž | 37 let
Most