Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

Ahoj, jsem 35ti letý muž a hledám Tebe! Nosíš ráda legíny a sexy oblečení? Nakupuješ ráda? Hledáš milence? ;-)

Ahoj, rád poznám fajn ženu, kamarádku, která by se ráda seznámila?. jsem pohodový, zajištěný, mobilní časově flexibilni...na cokoliv hezkého...

Kino
Knihy
Fitness
Lyžování
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování

Hledám svalnatou ženu, kulturistku, bodybuilding, která by mě nutila olizovat v podpaží, nohy, dírku, zadeček. Klidně po tréninku, chci cítit tvoji "vůni". Miluji fetish. Jsem sympaťák, mám práci, auto, navenek normální chlap, zdravej. Hledám něco trvalejšího, ne jednorázovku. Je mi 35, střední postava, upravené vousy. Nedělám si velké naděje, ale co kdyby... Klidně celá ČR

Hledám zralou, prsatou a náruživou ženu krev a mlíko k pravidelným schůzkám.

Najdu v Brně nebo okolí slečnu či ženu co má ráda orálek a nechala se pravidelně a dlouze lízat, ty nemusíš dělat vůbec nic, jen si lehneš a o zbytek se postará můj jazyk.

Zastaví u tebe auto, uvnitř je sympatický mladý muž, na video panelu běží dráždivé video a ty se necháš unést vzrušením a touhou a nasedáš dovnitř... Auto se dá do pohybu a ty nervózně pokukuješ na video, které tě začíná rozpalovat po těle. I přes počáteční rozpaky si začínáš hladit ňadra, protože nemůžeš odolat a také tě zajímá, co to bude dělat s řidičem. Začínáš být uvolněná, rozepínáš si knoflíčky u kosilku a toužíš na svých prsou cítit ne jen svoje doteky. Představuješ si jak... ;)

Hledám ženu, co se cítí sama a hledá někoho, kdo je na tom podobně. Ženu, co si umí a chce najít čas, hledá jednoho muže a chce, aby on byl jen pro ni a ona jen pro něj. Ženu, co je zadaná, ale touží mít společně malé tajemství, těšit se na další setkání. Ženu, co chce jednou za týden/čtrnáct dní vybočit ze stereotypu, a pak se zase vrátit do reality. Hledám pohodový, dlouhodobý, kamarádsko-milenecký vztah.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 38 let
Ostrava
Muž | 34 let
Praha
Muž | 37 let
Praha

Hledá se žena s časem dopoledne, co by ráda jednou za týden vyměnila domácí pohodu za příjemné vybočení z normálu. Žena, který nechce nic bořit a měnit, ale chtěla by si užít čas od času pár hodin jinak, s někým, kdo to má taky tak nastaveno. Dělat společně to, co chceme a na čem se domluvíme, jako dvě dospělé a inteligentní bytosti. Dlouhodobý kamarádsko milenecký vztah. Sympatie, důvěra, zdraví. Třeba se potkáme, smažeme to tady, a zbytek si dopovíme někde v soukromí. Já Brno, 174/72/40.

Hledám ženu, co se doma maličko nudí a chce se seznámit s mužem, který je na tom stejně, a věří (ona i on :), že je možné a uskutečnitelné poznat někoho, kdo je naladěn podobně. Bez nároků jeden na druhého, bezproblémový dlouhodobý vztah, čistota, zdraví, diskrétnost. Skromné přání pro jednoho zadaného, pohledného, pohodového chlapa.

Rád bych našel kamarádku na... nejen dopisování. Jestli se ti líbí chlapi s větším, tak napiš ;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Praha
Muž | 35 let
Karviná
Muž | 36 let
Frenštát p. Radhoštěm
Muž | 35 let
Praha