Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

Tvůj gynekolog ví, co potřebuješ! Toužíš po orgasmu, potřebuješ ho? Z rukou zkušeného muže, který tě odborné vyprstí. Kdo jiný může lépe vědět, kde a jak do ženy šáhnout, aby jí to bylo velmi a velmi příjemné? V klidném a čistém prostředí ordinace, v centru města, hlavně diskrétně i anonymně. Pohl. styk není poddmínkou. Jsi-li od xx-35 let, štíhlá, pak odepiš. Více info emailem.

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  20.2.2020

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?

MužNezávazně 43 let Brno

TOP  20.2.2020

Ahoj hledám novou stálou milenku ... nejen na sex, ale zároveň i jako kamarádku. Nejlépe zadanou, milou chytrou a vtipnou :-)jsem pohodář, napiš uvidíš sama...

Jsem VŠ, 44 let, vyšší postavy a hledám ženu 55+ na dlouhodobý intimní přátelský vztah. Prosím jen s VŠ vzděláním, postava spíše štíhlejší...a... rozhodně nehledám někoho ze "seznamkové komunity", hledám touto formou jelikož s ohledem na hledané moc jiných možností není. Jsem nezadaný, ale nehledám plnohodnotný vztah, prostě si jen chci, spíše tajně, splnit to o čem dlouho jen přemýšlím…třeba jsi na tom stejně a odepíšeš ….

Hledam milenku. Jsem galantni chlap na urovni, jsem zenatej a sexu mam dost. Presto mi casto neco chybi. Hledam fajn babu, kterou lakaji d/s hratky. Neptej se me co to znamena, ale jestli jsi ta prava, ozvi se budu si te hyckat.

MužNezávazně 45 let Brno

TOP  21.2.2020

Hledám, holku, slečnu, ženu, svobodnou, zadanou, vdanou, kterou bych mohl pravidelně uspokojovat pusou, jazykem, prsty. Jsem nezadaný, vlastní zázemí, časově flexibilní, v případě mutnosti diskrétní. Jsi li v tomto ohledu zanedbávána, nevyužitá....., dej o sobě vědět:)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 45 let
Praha
Muž | 48 let
Plzeň
Muž | 47 let
Praha

MužNezávazně 47 let Brno

TOP  21.2.2020

192/46 sportovní postavy hledá kamarádku, která to má ráda.

Touto cestou hledám starší kamarádku, na pokec, chytnuti za ruku, obejmuti, pokud se přes týden cítíš sama tak jako já napis

Žena prý potřebuje důvod. Muž jen místo. Můžeme se sejít a zjistit jestli by nějaký důvod byl. ?? Ale nechci žádnou koblihu co miluje Babiše. Mám 70% procentní šanci?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Orlová
Muž | 44 let
Beroun
Muž | 49 let
Praha
Muž | 46 let
Havířov