Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  21.2.2020

Rád ližu! A ty? Muž středních let štíhlé postavy.183cm On 19cm Hledám vášeň, ňehu a nekonečná hravost mazlení dráždění. Férové jednání.Žena má vždy přednost!

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  21.2.2020

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

Tvůj gynekolog ví, co potřebuješ! Toužíš po orgasmu, potřebuješ ho? Z rukou zkušeného muže, který tě odborné vyprstí. Kdo jiný může lépe vědět, kde a jak do ženy šáhnout, aby jí to bylo velmi a velmi příjemné? V klidném a čistém prostředí ordinace, v centru města, hlavně diskrétně i anonymně. Pohl. styk není poddmínkou. Jsi-li od xx-35 let, štíhlá, pak odepiš. Více info emailem.

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  20.2.2020

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?

Hledam milenku. Jsem galantni chlap na urovni, jsem zenatej a sexu mam dost. Presto mi casto neco chybi. Hledam fajn babu, kterou lakaji d/s hratky. Neptej se me co to znamena, ale jestli jsi ta prava, ozvi se budu si te hyckat.

Padesátkou život nekončí naopak, je potřeba si života začít užívat , aby se v domově důchodců mělo na co vzpomínat. Pokud to doma neni tak jak by mělo být tak věř, že i mne chybi milování a intimnosti jako sůl.Jestli bez toho dokažeš žít ok, já ne. Hledám fajn ženskou, která je na tom stejně a nepotřebuje k tomu horu slibů, pálení mostů a jiný nesplnitelný hovadiny, na které se už já osobně fakt citím starý. Prostě proč v týdnu neprovést nějakou lumpárnu a netěsit se na další.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha
Muž | 50 let
Jičín
Muž | 49 let
Praha
Muž | 47 let
Praha

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  21.2.2020

Hledám přítelkyni k pravidelnému psaní a nepravidelnému setkávání pro zpestření všedních dnů :) Najdu? P.S. Všechno mám...:-)

MužNezávazně 47 let Brno

TOP  21.2.2020

192/46 sportovní postavy hledá kamarádku, která to má ráda.

Žena prý potřebuje důvod. Muž jen místo. Můžeme se sejít a zjistit jestli by nějaký důvod byl. ?? Ale nechci žádnou koblihu co miluje Babiše. Mám 70% procentní šanci?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 49 let
Praha
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 48 let
Plzeň