Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

Zpříjemním život štíhlé nebo štíhlejší ženě či dívce, nejen takové, kterou třeba zasáhla tato těžká doba. Potěším a pomohu snad ve všem, . A opačně, doufám také. Je potřeba FO?. Vše na domluvě. Jaké máš představy, či požadavky? Rád je splním, pokud to bude možné. Chci, aby nám bylo spolu krásně a abychom se zase znovu potkali. Diskrétnost a zdraví je samozřejmostí. Ideálně dlouhodobě.

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

192/46 sportovní postavy, dobře vybavený hledá ženu 18-50 let na diskrétní chvíle.

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

Nehledá mě tady náhodou žena štíhlé postavy, sportovně naladěná, která se mnou chce strávit pár tajných chvilek i výletů?

Ahoj, hledám příjemnou kamarádku pro dlouhodobý vztah. Nejlépe vdanou. Jsem sportovní postavy. Baví mě kolo, cestování (to asi v dohledné době moc ne), lyže.

Hledám diskrétní kamarádku k dlouhodobému mileneckému vztahu. Odměna možná.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 48 let
Cheb
Muž | 49 let
Praha
Muž | 47 let
Hodonín

Muž 46/170 hledá ženu, střední postavy k diskrétním intimním schůzkám bez narušení soukromí.

Tvůj gynekolog ví, co potřebuješ! Toužíš po orgasmu, potřebuješ ho? Z rukou zkušeného muže, který tě odborné vyprstí. Kdo jiný může lépe vědět, kde a jak do ženy šáhnout, aby jí to bylo velmi a velmi příjemné? V klidném a čistém prostředí ordinace, v centru města, hlavně diskrétně i anonymně. Pohl. styk není poddmínkou. Jsi-li od xx-35 let, štíhlá, pak odepiš. Více info emailem.

Kamarádku +60 pro krásné milování, dopoledne, pravidelně...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 49 let
Praha
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 48 let
Praha