Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  19.2.2020

Rád ližu! A ty? Muž středních let štíhlé postavy.183cm On 19cm Hledám vášeň, ňehu a nekonečná hravost mazlení dráždění. Férové jednání.Žena má vždy přednost!

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  19.2.2020

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  19.2.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Bruslení
Lyžování
Turistika
Příroda
Cestování

Hledám ženu na milenecko-přátelský vztah z jižní Moravy , která má mokrý orgasmus. Rád takovou poznám osobně. Budu se těšit na odpověď.

Žena prý potřebuje důvod. Muž jen místo. Můžeme se sejít a zjistit jestli by nějaký důvod byl. ?? Ale nechci žádnou koblihu co miluje Babiše. Mám 70% procentní šanci?

Na 1000% jsem si jist, že tu brouzdá fajn ženská, které chybí něžnosti a milování tak jako mne.Jde ale jen o to společně zahodit rozum a vzájemně si to co nám schází dát. Prostě vyměnit si fotku, pár řádků, jít na kafe, kde by jen sympatie rozhodly co dál. Pokud k tomu nepotřebuješ miliardu nesmyslných slibů, rozvod a jiný nesplnitelný hovadiny napiš, uděláme si hned zajímavějši jaro.

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  19.2.2020

Ahoj zdravi Petr.Obcas jezdim fotit do Brna, tak rad bych poznal par k obcasnym schuzkam.Jsem bi, tak neni problem si pohrat i s muzem.

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  17.2.2020

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Žatec
Muž | 54 let
Třinec
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 50 let
Jičín

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  17.2.2020

Ahoj, hledám tady (asi marně) přítelkyni a nebojím se říct možná milenku, spíš sportovněji založenou, na různé radosti které život nabízí a které bys ráda se mnou sdílela. Pokud možno opakovaně a pravidelně. Chi.

MužNezávazně 53 let Brno

TOP  18.2.2020

Hledám přítelkyni na vše krásné co nám v životě schází , můžeš být vdaná i svobodná, prostě na stavu nezáleží a jestli si chceš užít pěkné milování a sex s větším M . Věk nerozhoduje. Upřednostňuji osobní setkání a kontakt na sebe i foto.

MužNezávazně 53 let Brno

TOP  17.2.2020

Ahoj hledám sympatickou kamarádku do padesáti let aktivní popovídat si a uvidíme já černovlasý 186/95 plně funkční sportovně založený

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Plzeň
Muž | 49 let
Praha
Muž | 50 let
Praha
Muž | 49 let
Praha