Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtZnojmo

Ahoj, hledám nezadanou kamarádku, která žije sama a chybí ji v těchto dnech pohlazení a sex. Nic jednorázového, rád tě budu při svých cestách z nákupu nebo procházky navštěvovat, věk není překážka, hlavní jsou sympatie. Cítíš se fit jako já? Tak napiš. :-) Já 36, nezadaný nekuřák a chlupáč. Jinač přeju všem pohodu a dobrou náladu. :-)

Hledám atraktivní placenou společnici na toulky přírodou v okolí Znojma. Procházky, povídání. Není to vtip. Pracuji z domu a mimo pracovních věcí už skoro nemluvím. Odpovím všem s fotem celé postavy a telefonem nebo mailem ve zprávě.

Hledám kamarádku s výhodami. Jaro přichází i k nám. Prožívání hezkých chvil ve dvou je dovoleno i v této době. Bez narušení toho, co jsme si vybudovali.

ahoj hledám pohodovou ženu na kamarádsko milenecký vztah bez narušení soukromí, na stavu vzhledu a věku nezáleží zázemí mám nedaleko znojma , najdu?

Hledám kamarádsko-milenecký vztah bez narušení soukromí věk nerozhoduje

Najde se tady žena v této těžké době které chibi muž na hezké milování pohlazení a vše ostatní ja 63 roku 175cm 86kg vdovec těším se na tebe

Zdravím je mi 26 let hledám hodnou milou slečnu která se ničeho nebojí a je otevřená všemu na začátek si můžeme dát na sebe nějaký kontakt a pak se uvidí... Tak zatím ??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 50 let
Jičín
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 33 let
Tábor

Vhtěl bych tě pomazlit rozmazlit jak budeš chtít. Mohu tě vychovávat nebo cokoliv chceš.

Potřebuješ zvednout sebevědomí, aby sis opět připadala jako žádoucí žena? Potřebuješ někoho, kdo v Tobě probudí touhu, která v Tobě dřímá? Chceš kamaráda, kterému by ses mohla svěřit? Tak nečekej a ozvi se.

Hledám štíhlou a pohlednou ženu na trávení dlouhých večerů. Moc se toho teď dělat nedá. Zalézt pod peřinu, milování, mazlení, koukání na film, koupel ve vaně při svíčkách. Já zdravý a s vlastním zázemím, pracující z domu (home office). Prosím foto.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Most
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 44 let
Praha
Muž | 27 let
Šumperk