Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtFrýdek-Místek

Míváš v očích čertíky:-D? Tak to bych Tě moc rád poznal:-) Jsem normální, vcelku pohledný chlap s dobrou fyzičkou. A hledám dračici, které taky občas chybí trocha něhy, přitulení nebo někdy drsnější rychlovka.. To záleží na situaci, že:-) Chci cítit Tvou vůni, chci cítit horkost Tvého klína, chci přitisknout Tvé nahé tělo na své, chci cítit Tvé stoupající vzrušení, chci si Tě vzít, chci do Tebe pronikat, znova a znova a znova, klidně celý den... Pavel, OV, FM.

Rád se seznámím s milou, příjemnou, veselou, chytrou ženou. Může být trochu sportovně založená a hodně hezká.Případně naopak:)Prosím věk do 43 let.A protože jsem genderově nekorektní, hledám opravdu ženu, která se cítí být ženou. Tak je to...pěkný den všem.

Rád zralé starší prsaté ženy, rád líži, stříkám kdekoliv i naplním. Pokud to máš také ráda, napiš. nejlépe pravidelně. FM i Ostrava, Havířov a okolí.

Hledám ženu, která by mě vyfotila nahého mým foťákem třeba někde v přírodě anebo kdekoliv jinde. Mohla bys při tom být třeba se svojí kamarádkou nebo kamarádkami, ale můžeš být klidně i sama.

Hledáš milence, který se ti věnuje, vnímá řeč tvého těla, chce tě dovést k orgasmu? Chybí ti atmosféra plná očekávání, hravého svádění, šimrání v podbřišku? Chceš zažít chvíle plné spalující touhy, stoupajícího vzrušení, pocit naprostého uspokojení? Pak se ozvi, protože mi chybí totéž...

Hledám holku, která si tady nepřišla pro manžela :-P.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 50 let
Brno-venkov
Muž | 20 let
Liberec
Muž | 24 let
Praha

Ahoj milá neznámá ?? rád bych se seznámil... Pokud máš společný zájem, klidně napiš. Budu se moc těšit ??????

Ahoj. Hledám kamarádku pro občasné schůzky naplněné živočišným sexem. Bez narušení soukromí mého i Tvého. Ostrava, FM a okolí.

Hledám kamarádku s výhodami. Veselou , milou , nezatrpklou. Jsem 57 let tak věkem ke mě ( +- 15 let ) a z okolí FM. PS. Potřebuješ li položit otázku o jaké výhody se jedná ? Prosím ani nepiš. Nejsi typ ženy , kterou bych rád poznal. Děkují.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 42 let
Krnov
Muž | 34 let
Praha
Muž | 44 let
Brno