Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt : Ostrava

Hledám dominantní milenku. Štíhlejší ženu z Ostravy a okolí, která si ráda řekne co chce. Nezávazný, dlouhodobý vztah. Jsem svobodný 51/190/95. Něha a romantika. Rozkoš, ale i přísnost a bolest.

Hudba

Podnikatel 57 let by rád poznal sympatickou ženu na občasné schůzky a nezávazný vztah. Serióznost a diskrétnost garantuji. Preferuji dlouhodobý nezávazný vztah . Věk nehraje roli , ideální by byla žena 40-50 let , spíše štíhlejší a drobnější postavy. Vše další je na společné domluvě. Morava.

Ahoj, hledám ženu od 45 do 60 let na dlouhodobý nezávazný sex. Je mi 36 let, jsem z Ostravy s vlastním zázemím. Rád poznám ženu, která si chce užívat života. Zdraví, čistota a chuť je podmínkou. Budu se těšit na případné odpovědi.

Dlouhodobou diskrétní vášnivou milenku tak trošku nymfomanku klidně vdanou, já jsem také ženatý...Nic není podmínkou jen chuť se vášnivě diskrétně milovat...Preferuji telefonickou komunikaci...foto neposílám...upřednostňuji rychlé kafe a oba uvidíme...mám úroveň

Nemusíš nic vymyšlet, ja to vymyslím. Stačí jednoduchá odpověď. Odepiš!

Ahoj :) Rád tady poznám pohodovou slečnu, ženu, která hledá (zatím) kamaráda pro volný čas. Například do kina, divadla, na výlety, na hory, k večeři, do wellness a třeba se to může přesunout na vztah vážný :-). Pokud jsi inteligentní, veselá, máš fantazii a víš co hledáš, napiš.Ostrava.

Ahoj mazlivá neuspokojená ženo, ráda bys pohlazení, něžné mazlení, či řádnou divočinu a ve tvém vztahu to už dávno nefunguje ? Přiznej si konečně realitu, přestaň se tím už trápit, řešit neřešitelné, co stejně nezměníš - nabízím diskrétnost, serióznost, úroveň, potěšení těla i ducha, vlastní zázemí v Centru Ovy a tam prožívání spousty báječných zážitků, tak nečekej, neváhej a napiš, budeme si to krásně spolu naplno užívat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 56 let
Praha
Muž | 31 let
Praha

ahoj, pokec u piva a dál se uvidí?

Nebudu lhát, že hledám něco jiného než únik z manželské realitý.

S jistých důvodů, bych rád navázal přátelský-milenecký vztah s ženou, která je vdaná, a chybí ji milování, případně je sama, a nevadilo by jí že jsem ženatý.Jsem zdravý stále pracující vitální, rád jezdím autem a chodím ve volnu do přírodyVíce snad ve vzkazech, pokud ovšem bude zájem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Praha
Muž | 20 let
Liberec
Muž | 48 let
Lovosice
Muž | 44 let
Beroun