Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt : Ostrava

Cestuješ hodně po regionu, občas nocuješ na hotelu? Jsem na tom podobně, pojďme si to zpříjemnit.

Sním si takový sen, který je plný polibků, doteků, vzájemného vzrušování, vášnivé předehry. Chybí mi ta vášeň, kde nejde jen o "sex" ale o všechno co k tomu patří, prostě vymazlené pomilování. Můžeme si vzájemně plnit sny a touhy, říct si co chceme zkusit a pak realizovat. Vše si můžeme naplánovat, nebo nechat se vést okamžikem. Diskrétně, dlouhodobě..

Hledám milou a veselou na milé a veselé psaní a časem třeba i na milé a veselé schůzky :) Já (samozřejmě) milý a veselý, dále vyšší, štíhlý, doma opomíjený. Ty - milá a veselá :) Více o sobě povím v odpovědi... Bez narušení soukromí

Ahoj, jsem sympatický 31letý inteligentní muž italského typu, sportovní postavy, nezadaný a nekuřák s vlastním zázemím, který hledá inteligentní a sebevědomou ženu ve věku 20-40 let na občasné schůzky. Může být i zadaná. Vzájemné sympatie rozhodnou. Tak zkus napsat pár řádků a uvidíme ... :)

Hledám pro společný život a založení rodiny smyslnou ženu jemného, hezkého ženského typu ve věku 28 – 39let, která je trošku sportovně založená, ráda se pohybuje v přírodě, má ráda moře a sluníčko a spoustu jiných věcí. Jsem svobodný, inteligentní, zajištěný muž. Budu rád když napíšeš, na stejném kraji nebazíruji, i když by to bylo určitě příjemné, kdyby vzdálenost mezi námi nebyla velká.

Ahoj mazlivá neuspokojená ženo, ráda bys pohlazení, něžné mazlení, či řádnou divočinu a ve tvém vztahu to už dávno nefunguje ? Přiznej si konečně realitu, přestaň se tím už trápit, řešit neřešitelné, co stejně nezměníš - nabízím diskrétnost, serióznost, úroveň, potěšení těla i ducha, vlastní zázemí v Centru Ovy a tam prožívání spousty báječných zážitků, tak nečekej, neváhej a napiš, budeme si to krásně spolu užívat.

Přeji hezký den, najdu zde inteligentní, hezkou ženu štíhlé postavy pro reálný vztah? Důvodem hledání je deficit něžností... Já, 44/189/98, nezadaný, inteligentní sympaťák, sportovní postava, hezký chlap, který si na nic nehraje... Pokud máš podobný deficit a zároveň hledáš reálný vztah, odepiš s fotkou. Svoji pošlu obratem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 57 let
Třebíč
Muž | 41 let
Praha

Hledám zadanou přítelkyni, vdanou ženu, která nechce nic zásadního měnit - jen potřebuje nějaký nový impuls a radost do života :-). Nejlépe Ostrava, Karviná, FM a okolí.

Nezadaný, inteligentní vysoký muž, normální postavy, sympaťák, všestranných zájmů. Hledám inteligentní štíhlou-plnoštíhlou fajn ženu, které chybí něha, doteky, povídání. Pokud hledáš někoho, s kým by jsi chtěla být dlouhodobě, odepiš. Tvoje fotka napoví....Zkusme společně vyplavit endorfiny...:) Pouze Ostrava a okolí. Hezký den.

Spřízněnou duši pro vzájemné doplnění příjemných chvilek

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Chomutov
Muž | 40 let
Praha
Muž | 54 let
Praha
Muž | 39 let
Praha