Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtTřebíč

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

Ahoj všem, našla by se zde žena, které chybí doteky, mazlení či samotný sex jako mně? Na věku mi tak nezáleží, na rovinu říkám, že mě láká sex se zralou ženou, které doma něco chybí a touží zažít ještě něco krásného. Může být i zadaná, jsem diskrétní a umím respektovat názor druhých. Já 28, inteligentní, rozumný, plnoštíhlý sympaťák a romantik. Foto podmínkou v odpovědi, pošlu také obratem, budu se těšit. Hezký den.

Hledám úplně obyčejnou ženu, která ví co chce.Foto výměnou:-)

Mám přebytek pocitů, které bych rád věnoval ženě spíš štíhlejší, na věku nezáleží. Důležité jsou sympatie. Žena může být zadaná, pokud ji parter zanedbává. Romantické pohlazení potěší ženu kdykoliv. A pokud bychom si padli do oka, tak budu rád za vztah.

Hledám, hledám, jednu pěknou z Třebíče nebo okolí, co se nebude stydět a pošle rovnou svoji fotku. Písmenka, parťáci, vzájemné pochopení, těšení se na sebe, vše co budeme chtít, po čem budeme toužit a bude nám příjemné....

Zdravím vespolek, rád bych našel dámu 35+ , se kterou bych si mohl užít nevšedně všední chvíle. Já 28 normální postavy. Těším se na odpovědi a přeji hezký den.

asi ani nemá cenu dávat inzeráty když jsou bez odpovědi :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Brno
Muž | 64 let
Praha
Muž | 20 let
Liberec
Muž | 44 let
Praha

Hezky den damy...nekdo fajn na kafe a treba prochazku?Pry sympatak a zábavný...nemusi se uz prece sedet doma

Naděje umírá poslední a dobrodružství nečeká! Můžeme dodávkou projezdit světakraj :)

Hledám ženu na výlet na Šumavu po stopách Policie Modrava.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Praha
Muž | 35 let
Karviná
Muž | 57 let
Praha
Muž | 46 let
Orlová