Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

MužNezávazně 32 let Praha

TOP  24.8.2019

Hledám starší ženu, na dlouhodobější vztah, který bude založený na společných zážitcích a užívání si života. Akční ženu, kterou nebaví sedět doma na zadku. Vykouzlím ti úsměv, začneš se těšit na každý nový den a opět poznáš, co to znamená vášeň. Pojďme zažít nová dobrodružství ať už denní nebo noční :)

Hledám kamarádskomilenecký vztah. Občas si zajít do kina, divadla, koncert či dobrou večeři, výlety a i krásné milování. Já štíhlý nekuřák od Č. B. Ty, štíhlá žena drobnější postavy z širokého okolí.

Hledám ženu, kterou bych orálně uspokojoval. na věku a postavě nezáleží.

Hledám mladou holku, která si nestydí, lakuje si nehty a ráda si hraje. Odpovím všem, ale jen jednu si vyberu. Napiš si pro více informací.

MužNezávazně 36 let Brno

TOP  24.8.2019

Najdu studentku nebo mladou maminku, která hledá kamaráda, milence. Rád si tě budu rozmazlovat.

MužNezávazně 33 let Praha

TOP  24.8.2019

Mladý sportovec hledá holku 40+ k diskrétním schůzkám ... mám slabost pro dospělé ženy a nevím jakou jinou cestou se s takovou seznámit. (foto pošlu obratem).

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 56 let
Brno-venkov
Muž | 36 let
Praha
Muž | 56 let
Brno-venkov
Muž | 39 let
Liberec

Hledám mladou holku, která si nechá pečovat o svoje nalakované nožky a postříkat je. Napiš mi pro více informací.

hledám ženu/dívku, která má ráda fisting a jiné lahůdky, nebo to chce zkusit... já VŠ, spolehlivý, čistotný, velkorysý... Brno a okolí vzájemná úcta a vyjít si vstříc

MužNezávazně 41 let Praha

TOP  24.8.2019

Já, VŠ 41/190/75 hledám dlouhodobý diskrétní milenecký vztah - potřebuju se prostě zas těšit na setkání s někým milým a užít si ho plnými doušky jak duševně, tak tělesně ;-) Chci zas patřit někomu, kdo se těší do mojí náruče a užívá si vzájemný kontakt - od dopisování přes vzájemné doteky, polibky a mazlení až po absolutní rozkoš ;-) A pokud máš "pár kilo navíc", tím lépe :-) Co takhle začít olejovou masáží? Těším se na Tebe!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Jihlava
Muž | 26 let
Plzeň
Muž | 55 let
Praha
Muž | 41 let
Praha