Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

MužNezávazně 41 let Brno

TOP  31.5.2020

Najdu studentku nebo mladou maminku, která hledá kamaráda, milence. Rád si tě budu rozmazlovat.

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  31.5.2020

Hledám ženu na milenecko-přátelský vztah z jižní Moravy , která má mokrý orgasmus. Rád takovou poznám osobně. Budu se těšit na odpověď.

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  31.5.2020

Ozve se mi vdaná žena drobnější postavy, která by ocenila milenecký, ale přitom dlouhodobý vztah?

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  31.5.2020

Rád bych poznal štíhlou pohlednou ženu na navázání přátelsko-mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o posteli :-). Pokud by takový vztah postupem času přerostl ve vztah vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem VŠ, tmavé vlasy, hnědé oči, 190 cm (+ 20 cm, je-li to pro někoho relevantní údaj), rád čtu, dívám se na filmy, toulám se přírodou... Budu se těšit na případnou odpověď.

Jsem 188cm vysoký, štíhlý, sportovní postavy, myslím, že sympaťák. VŠ, nekuřák. Jsem zadaný, mám jednu ženu a pár dětí :-) Mnohoženství je u nás zakázané, takže hledám "jen" milenku. Fajn holku, která je sama, nebo také zadaná a v sexu jí něco chybí. Tu bych si pak rád hýčkal a vodil do soukromí kde bychom se občas společně hezky odreagovali. Ozvi se, pošleme si fotky, zajdeme na oběd a uvidíme jestli budou sympatie vzájemné.

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  31.5.2020

Hledám stálou partnerku pro pravidelné schůzky a nepravidelné akce typu wellnes, termálky, voda, kolo, běžky a také na dlouhodový milenecký vztah. Nevážný, ale vážně myšlený.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 47 let
České Budějovice
Muž | 23 let
Praha
Muž | 35 let
Karviná

MužNezávazně 42 let Praha

TOP  31.5.2020

Ahoj, taky hledáš kamaráda s výhodama? Jsem prý velmi sympatický, udržovaný s velkým smyslem pro humor. Nějakou dobu žiji sám a na stavu nechci nic měnit. Hledám jednu štíhlou ženu, nebo dívku k častějším schůzkám. Nejlépe zadanou a dlouhodobě.

Hledám dominantní milenku. Štíhlejší ženu z Ostravy a okolí, která si ráda řekne co chce. Nezávazný, dlouhodobý vztah. Jsem svobodný 51/190/95. Něha a romantika. Rozkoš, ale i přísnost a bolest.

MužNezávazně 51 let Brno

TOP  31.5.2020

Potřebuji střídavou péči, proto hledám kamarádku na ty příjemnější věci.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Brno
Muž | 35 let
Praha
Muž | 42 let
Krnov
Muž | 49 let
Liberec