Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Ahoj, hledám (nejlépe) vdanou nebo zadanou kamarádku do 43 let, štíhlou, hezkou, otevřenou příjemnému dobrodružství. Jsem ženatý a nechci to měnit, takže nejspíš hledám jehlu v kupce sena. Pohledný, inteligentní, 180 cm, černé vlasy, sportovní postava, zbytek zjistíš, když napíšeš. Nenašla by se tu taková podobná? Rád bych dlouhodobé oboustranně příjemné kamarádství s někým, kdo je na stejné vlně. Heslo: nechci nic bořit, jen stavět:-)

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

HLEDÁM: nesmělou a stydlivou teen SUBINKU, třeba i baculku, která si sama potají hraje s provázky, ale ještě se stydí a bojí vůbec mít kluka, natož tak Pána. Která poznává své touhy a třeba i sama experimentuje s bolestí či bezmocí, ale ještě není připravená na sex. Takovou subinku vezme pod svá ochranná křídla zkušený a trpělivý Pán. Nabízím OBOJEK, výcvik i péči v D/s vztahu (nejen lekce !), pro začátek bez nutnosti sexu i nahoty. V případě sympatií preferuji dlouhodobý D/s vztah

HLEDÁM: Osaměle žijící ženu či dívku s neobyčejnou touhou. Tajnou touhou po hodinách bezmoci v pevných provazech a poutech. Nebo po jiném neobvyklém zacházení. Třeba i takovém, o kterém si myslíš, že nenajde u nikoho pochopení. Mohou to zatím pro Tebe být i třeba jen nesplněné sny, nebo něco, co zkoušíš potajnu sama na sobě. Popovídáme si a uvidíme co dál. Těším se na Tebe.

Ženatý chlap , který je doma bex sexu a něhy hledá ženu která to má také tak..Pokud tu jsi a chceš to změnit ozvi se :-)

Hledám a rád bych poznal fajn ženu normální postavy, ve věku do cca 40 let. Já 44 mladšího vzhledu. Kamarádsko-milenecký vztah. SMS, e-mail a občas se sejít, popovídat, pomazlit. Vše diskrétně!

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám dominantní ženu z Prahy (45+) v jejíž přítomnosti bych si mohl osvobodit mysl tím, že bych plnil její nejrůznější přání a byl hračkou pro její potěšení. Prostě bych rád "vypnul" a věnoval se jen jí. Určitě mi nejde pouze o jedno setkání, ale o pravidelnější schůzky a rád bych, aby mezi námi bylo více než jen vzájemné sympatie.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 45 let
Praha
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 42 let
Havlíčkův Brod
Muž | 47 let
České Budějovice

Hledám a rád bych poznal fajn ženu normální postavy, ve věku do cca 40 let. Já 44 mladšího vzhledu. Kamarádsko-milenecký vztah. SMS, e-mail a občas se sejít, popovídat, pomazlit. Vše diskrétně!

Slobodný 44/170/štíhly pohodák so zmyslom pre humor a úprimnost, intímne mierne dom. a perver.založený hladá fajn ženu 30-55(štíhlu až plnoštíhlu), ktorá uvíta trvalejší intímno-kamarátský vztach(nebránim sa ani vážnemu) s milovaním, hrátkami i náhlým chtíčom v súkromí kedykolvek bez zábran a taktiež i nežnostami, otvoreným pokecom očomkolvek, spoločnom kúpeli, poháriku či večeri a podobne(Samozrejme ak bude i žena chciet.).Vážim si úprimnost-otvorenost, spolahlivost, zmysel pre humor.Ak tu si, NAPÍŠ.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Krnov
Muž | 45 let
Nymburk
Muž | 44 let
Praha
Muž | 45 let
Nymburk