Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirtPraha

MužNezávazně 46 let Praha

TOP  29.3.2020

Pro občasné schůzky hledám pohodovou a spíše submisivní pražandu (45+). Nehledám hračku, ale krásnou duši v těle s kterým si budu moci pohrát tak, jak nám to spolu bude příjemné. Chci zažívat mazlení, vzájemné vzrušení a uspokojení při pohledu z očí do očí. Sympatie nestačí. Potřebuju něco trošku víc;o)

MužNezávazně 44 let Praha

TOP  29.3.2020

Ženatý chlap , který je doma bex sexu a něhy hledá ženu která to má také tak..Pokud tu jsi a chceš to změnit ozvi se :-)

Hledám plnoletou ženu do 50 let co by ráda zkusila vzrušující psaní. Vy na úrovni, normálně štíhlá. V případě zájmu napište Whatsupp.

MužNezávazně 43 let Praha

TOP  29.3.2020

Hledám pohlédnou ženu, dívku na tajný intimní a vášnivý dlouhodobý vztah bez narušení soukromý.Jen Praha.Ja muž 42/180, štíhlý, modrooký, zadaný.Hledam vášeň a porozumění.Pisni a domluvíme se.

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  28.3.2020

Hledám ženu, která neztratila sebevědomí ani touhu, Ženu s plným dekoltem, úzkým pasem a širokými boky, která si ráda oblékala krajky ale už pro to ztratila důvod. Ženu, kterou dusí stereotyp a rozjetý vlak času a která chce znovu zažít pocit vzrušení z tajné schůzky v hotelovém pokoji. Ženu s fantazií, přehledem, inteligencí i humorem. Nabízím empatii, něhu, porozumnění. přehled, charisma a úroveň..a velkorysost..Zadaný vysokoškolák, sportovni typ, 183/75/49, hledá zázrak v paralením světě..

Přál bych si tímto najít slečnu nebo mladou ženu, která touží v nejbližší době po dítku případně jen po oplodnění, bez dlouhého chození. Rád bych věděl, že mám potomka nebo jen rád pouze vypomůžu ženě která chce dítě. Jsem SŠ, sympatický, štíhlé postavy, 100% zdraví, bez závazků.

MužNezávazně 46 let Praha

TOP  29.3.2020

Jsem ženatý muž s větším sexuálním apetitem. Hledám ženu, která je na tom podobně, nepotřebuje nic zásadního na svém životě měnit a neuráží ji představa sex-vztahu. Pravidelně, na úrovni, s respektem k soukromí a dohodnutým pravidlům. Vzájemné sympatie jsou samozřejmou podmínkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 44 let
Brno
Muž | 48 let
Cheb
Muž | 44 let
Beroun

MužNezávazně 45 let Praha

TOP  29.3.2020

Chci se těšit, užívat si a kupovat kytky a dát si víno v parku.

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  29.3.2020

Hledám fajn kamarádku, které také chybí milování... Občasné diskrétní schůzky bez vzájemného narušení soukromí. Popovídání, pomazlení, únik z reality. Jsem muž v pohodě 48/180

MužNezávazně 43 let Praha

TOP  29.3.2020

Coby hubeného chlápka mě láká naprosto opačný extrém, ale jako nevidomý to mám i kvůli nedostatku příležitostí těžké se seznámením. Najdu tu nezadanou, co nejbaculatější ženu s obrovským poprsím a pozadím kolem 35-45 let, jež se nezalekne mého zdrav. postižení, zbaví mě panictví a dovolí mi, abych při milování stříkal dovnitř? Příroda ke mně byla trochu štědřejší, takže uvítám prostorný klín. Nekuřačka podmínkou, jde mi o dlouhodobý vztah.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Praha
Muž | 47 let
Mělník
Muž | 44 let
Praha
Muž | 48 let
Praha