Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Nezávazný flirt

Vzrušuje tě představa, že jsi zcela nahá gynekologické ORDINACI na vyšetřovacím křesle a pan doktor ti provádí velmi příjemné nestandardní gynekologické vyšetření, při kterém dostaneš třeba i orgasmus? Jsi-li 18-45 let, štíhlá, pak odepiš, k dispozici je vybavená ordinace, stačí se jen objednat. Vše diskrétně.

Tvůj gynekolog ví, co potřebuješ! Toužíš po orgasmu, potřebuješ ho? Z rukou zkušeného muže, který tě odborné vyprstí. Kdo jiný může lépe vědět, kde a jak do ženy šáhnout, aby jí to bylo velmi a velmi příjemné? V klidném a čistém prostředí ordinace, v centru města, hlavně diskrétně i anonymně. Pohl. styk není poddmínkou. Jsi-li od xx-35 let, štíhlá, pak odepiš. Více info emailem.

Pohledný, ve všech směrech zajištěný svobodný muž, hledá sympatickou, štíhlou přítelkyni, na občasné setkávání, a užíváni si všeho příjemného, co život nabízí

Nabízím relaxaci při masáži s možností příjemného zakončení ;-)

Jsi tu? Ženo, 45-65 let, které také chybí touha a něha? Vidět se, obejmout, pohladit a políbit. Lehnout si k sobě, přitulit se, popovídat si a něžně se pomazlit? Věřím, že jsi! Ozvi se mi, prosím. Třeba se najdeme a tím i to, co oba hledáme... ;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 44 let
Brno
Muž | 45 let
Praha
Muž | 44 let
Beroun

Pro kamarádsko-milenecký vztah hledám dominantní ženu z Prahy (45+) v jejíž přítomnosti bych si mohl osvobodit mysl tím, že bych plnil její nejrůznější přání a byl hračkou pro její potěšení. Prostě bych rád "vypnul" a věnoval se jen jí. Určitě mi nejde pouze o jedno setkání, ale o pravidelnější schůzky a rád bych, aby mezi námi bylo více než jen vzájemné sympatie. Bohužel momentálně si lze pouze psát nebo volat, ale aspoň se více poznáme než se sejdeme někde u kávy nebo vína;o)

Rád bych poznal fajn ženu, štíhlé, normální postavy do 40 let. Zpočátku jen na psaní e-mailu, sms.. a po té, co současná nepříznivá situace skončí, i k občasným intimním schůzkám. Jde mi o kamarádsko-milenecký vztah. Jsem pohodář normální postavy a mladšího vzhledu. Pouze diskrétně. Těším se na Tvou odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Havířov
Muž | 48 let
Praha
Muž | 49 let
Praha
Muž | 47 let
Hodonín