Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  25.2.2020

Ahoj . Rozvedeny, fin. zajistěny, vztahy vyřešené Hledám holku se smyslem pro humor. Michael p.s na profily bez fotografie nereaguji

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  25.2.2020

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  25.2.2020

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Já (VŠ 47/171, s pár kily navíc), v komplikovaném vztahu. Vím, že je to pro většinu ženských nepřekonatelný problém, ale tady se určitě najde aspoň jedna z Praha, která to má stejně a přesto všechno si chce užívat života. Hledám menší, přiměřeného věku, plnějších tvarů. Nehledám jen sex, chci dlouhodobější kamarádku na takovéto Mluv, zajímáš měi. P.S. Nejsem ideál krásy spíše encyklopedie tělesné nedokonalosti. Riskneš v pracovním životě úspěšného chlápka s handicapem? Napiš, budu se těšit.

Ahoj. Najde se pohledná žena do 48 let, která by uvítala dlouhodobé přátelství, chtěla by prožít společnou dovolenou a víkendy a která má ráda vzrušující a něžný sex?

MužNezávazně 49 let Praha

TOP  24.2.2020

Chtěla by sis užívat pořádné vnitřní orgasmy s mužem s velkým a silným vybavením? Nebo jsi takový orgasmus ještě nezažila a chtěla bys jej zažívat? A kromě sexu si i popovídat s inteligentním chlapem? Jsi-li žena spíše štíhlé postavy, určitě napiš. Díky.

Rád bych našel milenku, kamarádku, normální postavy, 40-xx let. Najde se?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Jičín
Muž | 50 let
Praha
Muž | 48 let
Plzeň
Muž | 49 let
Praha

Nějaká sympatická slečna, žena pro dnešní večer? Poznat se při milování, mohou být klidně i dvě kamarádky spolu a můžeme prožít tak super večer. Nebráním se dlouhodobému vztahu. Jsem milý, sympatický, štíhlé postavy a hladce upravený.

MužNezávazně 52 let Zlín

TOP  24.2.2020

Ahoj, jsem 51/175, sport. postavy, ženatý. Na stávajícím nechci nic měnit, ale chci se zas na někoho těšit. Proto hledám vdanou či zadanou ženu, štíhlé postavy, nekuřačku, která je na tom podobně. Jen Zlín a blízké okolí prosím.

MužNezávazně 49 let Praha

TOP  24.2.2020

Žiješ ve vztahu, uprostřed lidí, a přesto sama? Chybí Ti milé chvilky, tajná SMS, e-mail s přáním hezkého dne, dotek, pohlazení, možná i objetí, pusa, pomilování...? Ač nebouráš mosty, chceš cítit, že život prožíváme, ne jenom žijeme, chceš se ještě občas, i když třeba potajmu, zasmát? Jsi štíhlá usměvavá stejně jako já? Všestranný, zadaný, pohodář, časově flexibilní i přes den 49/187 SŠ

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 48 let
Praha
Muž | 48 let
Praha
Muž | 50 let
Olomouc