Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Ahoj , hledám sympaťandu do 45 let která si chce občas zpestřit život nebo uniknout ze všedního a vyčpělého vztahu bez jiskry . Psaní žhavých sms, výměna dráždivých foteček , mazlení , vyslechnutí Tvých problémů - ničemu se nebráním . Jsem štíhlý vyšší sportovec nekuřák co nabízí 100% zdraví a úroveň - ale také požaduji ! Mám rád rychlou akci , kdy se tě zmocním , ale i pěkné vášnivé milování s pěknou předehrou, okořeněné i lehčím SM - kousání, poplácání, bičík , pouta atd . Záleží co Tě baví .

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  29.3.2020

Hledám ženu na milenecko-přátelský vztah z jižní Moravy , která má mokrý orgasmus. Rád takovou poznám osobně. Budu se těšit na odpověď.

MužNezávazně 50 let Brno

TOP  29.3.2020

Ahoj, co ti říkají slůvka vášeň neha a nekonečná hravost mazlení a rozkoš? Žena má vždy přednost jsem štíhlé postavy strednch let.183cm On 19 cm.Jazyček hravý.Rád lížu.Prstíkama hledaní bodu G.Povozit na konička a hezky ze zadu kroužit. Ferové diskrétní jednání.Hezký. den.

Rád bych poznal štíhlejší ženu (klidně i s dětmi) pro trávení společných chvil. Sport, kultura, příroda, odpočinek - prostě život, se vším, co k němu patří. Mít někoho, na koho se budu těšit a kdo se bude těšit na mne. Já štíhlý, sportovní nekuřák, zajištěný, samostatný, nezadlužený. Nehledám služku ani kuchařku, to zvládnu sám.... hledám partnerku a kamarádku.Carpe diem, quam minimum credula postero...

MužNezávazně 54 let Brno

TOP  29.3.2020

Hledám ženu štíhlé postavy s krásnou rouškou, která by nevydržela dlouho 2 metry ode mne. Ale tajně. Chi

MužNezávazně 50 let Praha

TOP  28.3.2020

Ahoj, hledam kocicku na nezavaznej obcasnej sex

MužNezávazně 49 let Brno

TOP  28.3.2020

Co takhle si splnit svá třeba i tajná přání? Nezávazně ale naplno. A těšit se na sebe. Co Ty na to?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 54 let
Třinec
Muž | 49 let
Liberec
Muž | 50 let
Praha

MužNezávazně 48 let Opava

TOP  28.3.2020

HLEDÁM: Osaměle žijící ženu či dívku s neobyčejnou touhou. Tajnou touhou po hodinách bezmoci v pevných provazech a poutech. Nebo po jiném neobvyklém zacházení. Třeba i takovém, o kterém si myslíš, že nenajde u nikoho pochopení. Mohou to zatím pro Tebe být i třeba jen nesplněné sny, nebo něco, co zkoušíš potajnu sama na sobě. Popovídáme si a uvidíme co dál. Těším se na Tebe.

MužNezávazně 48 let Praha

TOP  28.3.2020

Hledám ženu, která neztratila sebevědomí ani touhu, Ženu s plným dekoltem, úzkým pasem a širokými boky, která si ráda oblékala krajky ale už pro to ztratila důvod. Ženu, kterou dusí stereotyp a rozjetý vlak času a která chce znovu zažít pocit vzrušení z tajné schůzky v hotelovém pokoji. Ženu s fantazií, přehledem, inteligencí i humorem. Nabízím empatii, něhu, porozumnění. přehled, charisma a úroveň..a velkorysost..Zadaný vysokoškolák, sportovni typ, 183/75/49, hledá zázrak v paralením světě..

Rád potkám hubenou ženu ve věku od 40-65 let, líbíte se mi, něco spolu prožijeme , něco co bude stát za flirt, kvůli kterému tady jsme

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Praha
Muž | 48 let
Praha
Muž | 50 let
Ústí nad Labem
Muž | 49 let
Praha