Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám prima partnerku s tolerancí, pochopením a vyřešenou minulostí v oblasti Pohořelic a okolí (do 30km). Jsem VŠ 59 /179/100kg. Samostatný, tolerantní, upřímný, komunikativní chlap, s vyřešenou minulostí. Žiji sám v RD v Pohořelicích u Brna. Touto cestou hledám milou, štíhlou, samostatnou, tolerantní partnerku 40 - 52 let, které chybí láska, přátelství, pohlazení a trávení společných chvil. Rád se v případě zájmu osobně setkám. Foto uvítám. Olda

Rád bych našel kamarádku, která by se ke mě stavila jen tak na pokec a skleničku, a to třeba i se svojí kamarádkou, kde bych je obsluhoval zcela nahý. Tel. číslo je v detailech mého inzerátu.

Hledám ženu, která by mě vyfotila nahého mým foťákem třeba někde v přírodě anebo kdekoliv jinde. Mohla bys při tom být třeba se svojí kamarádkou nebo kamarádkami, ale můžeš být klidně i sama.

Hledá se žena, milenka kamarádka nebo maminka na občasné diskrétní schůzky bez narušení soukromí. Čistota, zdraví, úroveň a diskrétnost samozřejmostí, Napiš a třeba najdeme společnou řeč. Praha - Brandýs a okolí vítáno.

Ahoj, hledám hodnou, upřímnou a sympatickou ženu na seznámení s vidinou společné budoucnosti, neboť ve dvou je to lepší než být na vše sám. Považuji se za slušného, pracovitého a spolehlivého člověka, i když jsem asi trochu snílek, pro kterého je důležitá vzájemná sympatie a „chemie“. Foto rád vyměním emailem.

Ahoj, chtěl bych tu potkat sympatickou ženu, které rád nabídnu pohodu a radost bez zbytečných stresů, se kterou bude legrace a které budu mít důvod trvale projevovat obdiv, úctu, respekt a třeba časem i lásku. Jdeme do toho spolu? :-)

Hledám ženu z K.Varů a okolí, kterou bych sponzoroval a dělala mě milenku....slušně vypadám, pohodář, zdraví, čistota je ok, postava sportovní a štíhlá......a tím i druho stranu, aby slušně vypadala a byla k světu....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 58 let
Brno
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 57 let
Praha
Muž | 55 let
Česká Lípa

Orálně Tě polaskám, podle Tvých potřeb. Pro radost a potěšení. na věku ani stavu nezáleží. Baculky mají přednost.

Muž 58/180/78 sportovní postavy hledá sympatickou ženu pro přátelsko-milenecký vztah. Předpokladem je občasné volno v týdnu dopoledne, zdraví, slušnost, spolehlivost a trocha lehce zvrhlé fantazie.

Hledám ženu z Ostravska a okolí, která by mi to udělala rukou. Kdybys chtěla, můžeš u toho mít svojí kamarádku

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 57 let
Hranice
Muž | 58 let
Brno
Muž | 55 let
Česká Lípa
Muž | 56 let
Praha