Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirt

Hledam fajn ženu na vše krásné a pěkně až se vše uklidni.Mnoho lasky a citu .Jen žena prirodni.

Dědek hleda babku na uspokojeni těla i duše, boubelka vitana, stav a věk nerozhoduje jen odvaha.Praha-zapad

Zkusit můžeš všechno. Nehledám hospodyňku, ani bydlení.Chybí mi občasné obejmutí, předání energie, povykládat si, zaflirtovat.. . .Případně pod peřinu. Proč bych to nepřiznal. Hledám kamarádku na občasné setkání. Všechno podle vzájemných sympatií v klidu, pohodě, případně bez narušení soukromí.

Rád bych tu našel ženu, která se ráda miluje. Pohlednou s hezkou postavou i mladšího věku, jen ne tlustou. Jsem pohledný chlap, plně zajištěný, bydlící ve svém. Najdu tě ? Foto zašlu na mail. V případě souhry a porozumění se nebráním ani vztahu vážněmu.

Hledám kamarádku radši mladší s humorem a chtít se společně pobavit a užít si budou-li sympatie tzv.tělo na tělo

Hledám kamarádku s výhodami na občasné schůzky

Ahoj, hledám kamarádku a milenku v jednom bez narušení soukromí. Jsem ženatý, můžeš být vdaná, rozvedená či svobodná. Chci se zase na někoho těšit, povídat si, na procházky i milování. Jsem sám a je mi smutno. Ozveš se mi? Je mi 63 let, vypadám prý mladší, mám nějaké kilo navíc. Těším se na Tebe.

Potřebuješ občas pár na holou nebo podobné hrátky? Jsou v tobě vzpomínky z mládí, kdy jsi dostávala na holou? Napiš, sejdeme se a pokud si padneme do noty, vyvoláme tyto zážitky spolu a můžeme si splnit svá přání. Mohu i dopoledne. Můžeš si splnit své tajné sny. Stejně si můžeš hrát i ty se mnou. Můžeš být hodně mladá i stará. Na věku nezáleží, musíš mít ale na dovádění chuť.

Hledám stálou přítelkyni, nejlépe vdanou, které také schází zájem partnera, trocha té intimnosti a pohlazení. Která se cítí sama a nechce se s tím smířit.... A chce ještě zažít příjemné chvilky a trochu té lásky.

I v našem věku si můžeme užít najdu ženu která si to taky myslí ?