Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

ŽenaNezávazně 50 let Praha

TOP  27.3.2020

Něco mezi udyndanou nudou vážné rubriky a opačným extrémem nezávazného flirtu, aneb hledá se chlap s pěknou rouškou pro sdílení nejenom doby koronavirové. Fresh podoba i po odmaskování nutná. O archivní profily i jejich retro majitele zájem nemám.

Hledám právě Tebe... sympatického , milého muže na .... diskrétní, hezký, dlouhodobý, milující vztah.

Najde se zde pohodový a milý muž, prozatím na popovídání přes telefon?Mám paušál, zavolám sama.Později na hezké kamarádství v reálu.

Hledám vysokého, hezkého, rozumného, statného, prostě pořádného chlapa, kterému schází romantika, vášeň a pocit, že na něj někdo myslí. Ten co nabídne ženě rozmazlovaní a bude si ji hýčkat. Chtěla bych milenecký vztah na úrovni. Nechci ztrácet čas, když je život krásný a chci někoho s kým uteču od stereotypu. Prosím jen vážné odpovědi s fotkou.

Ahoj. Jsem tu, abych se seznámila, na ulici se mi to nějak nedaří (o: teď je ta věta víc realističtější než před měsícem :o). Pokud si na tom podobně, napiš...

ŽenaNezávazně 44 let Znojmo

TOP  27.3.2020

Ahoj, hledám tady sympatického, opravdu inteligentního, citlivého a pohledného muže. Ač jsem vdaná, tak svým manželem nechtěná, nehýčkaná, už pár let přehlížená a podváděná. Ano, zní to zoufale, ale přišel čas to změnit. Pokud jsi ve formálním svazku jako já (jen kvůli dětem nebo jiným závazkům), budu se těšit na tvou odpověď s fotkou.Sexuální loudilové, nepište, prosím. Jde mi o něco úplně jiného.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Brno
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník

Ahoj.Hledá se mladší 30-50 let, vyšší nad 175 cm , štíhlý, inteligentní, sympatický, galantní a upřimný muž z Prahy nejlépe 2, 4, 10 s vlastním zázemím k občasným schůzkám. Odepiš prosím jen pokud to myslíš opravdu vážně.

Jsem vdaná, pohodová, veselá a něžná modrooká blondýnka mladšího vzhledu. Ráda bych poznala ženatého nekuřáka do 72 let za účelem občas spolu odjeti nejen na wellness pobyt i na jeden den či pár hodin a to kamkoliv dle vzájemné dohody. Vytvoříme si kamarádsko-milenecký vztah plný romantiky bez boření mostů.

Štíhlá blondýnka s modrýma očima hledá vysokého, mužného, sportovního Dia 30-43let, na občasné setkávání za účelem milenecky příjemně prožitého času ve dvou, relaxace, , vířivky, , víno, .... a mnoho dalšího. Já sympatická, štíhla kočka, 175/65.... ceskobudejovicko.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Žena | 40 let
Praha