Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Nezávazný flirtOstrava

Najde se muž po 50tce na erotiku před manželem okolí Ostravy

Mladý romský trans ftm změna pohlaví s ženy na může. Zatím žena i s pohlavím. Hledám muže, s velkým přirozením od 18cm a víš a s dlouhou vydrží na jednorázový sex před změnou pohlaví. Mužský vyzor ale ženské tělo. Pokud ti nevadí, že jsem cikán, samozřejmě diskrétní a čistotny, ozvy se.

Ahoj, ji mi 20, studuji VŠ a hledám někoho, kdo by měl zájem něco podniknout, dopisovat si, vyměnit si fotky, zkrátka co ti bude vyhovovat. Já jsem bez zkušeností, co se sexu týče, chci nějaké nabrat, ale vážný vztah nehledám. Nejsem žádný drobek, spíš kus ženský, takže pokud máš zájem spíš o modelky, tak u mě nenajdeš. Těším se na odpovědi! :)

Hledám muže s vyřešenými vztahy z minula, který ví co chce od života. Pojď na procházku ve dvou :-) popovídáme si a uvidíme co z toho vznikne.

tak mi napiš a uvidime co dál

Hledám přátelství s vyhodama.Chybí mi objetí a pohlazení a s někým se i zasmat. Nic komplikovaného nehledám, ukončíme to kdykoli budeme chtit. Pošli fotku, já pošlu svou a v případě sympatií si pojďme někde sednout.

Hledám kamaráda na hory, k vodě, do sauny i pro ostatní krásy života. Máš-li vyřešenou minulost a optimistický pohled do budoucnosti moc ráda Tě poznám.

Nějaký zajíček nejlépe panic na zaučení by tu nebyl?

Ahojky všichni usnuli a já toužím

Pohodáře se smyslem pro humor a zdravým sebevědomím, na úrovni :-)