Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

ŽenaNezávazně 30 let Praha

TOP  20.3.2020

Ahojky, hledám kamarády, milence...hlavně nic vážného :-)

ŽenaNezávazně 40 let Praha

TOP  20.3.2020

Hledám "jen a pouze tajného přítele" na hezké chvíle, objetí...

ŽenaNezávazně 37 let Praha

TOP  20.3.2020

Ahoj, hledám sebevědomého, ženatého muže v podobném věku jako jsem já, 37 let. Muže, který ví co chce. Nechce opustit svou rodinu, ale chce zažívat se ženou ty krásné chvíle jiskření, vzrušení, chtíče, něhy i vášně. Chce si o tom povídat i zažívat, nejen o tom tajně sní. Svou práci a svůj čas si organizuje sám, třeba i během dne. Je chytrý, přitažlivý, pečující o sebe a normální postavy. Možná moc náročná, ale vím co chci. Jsem jiná než mnoho žen. Vdaná s rodinou, které tyto chvíle chybí.

ŽenaNezávazně 50 let Praha

TOP  20.3.2020

Jsem žena všestraných zájmů, která k sobě hledá parťáka, život teprve začíná.

Hledám muže na sex a na radovánky, nehledám vztah. ty max do 42 , svobodný, vysoký alespoň 180cm.

ŽenaNezávazně 42 let Praha

TOP  20.3.2020

Pohledná světlovláska plných tvarů, 5 prsa, něžná a milá, komunikativní žena, hledá fajn přítele a oporu na perspektivně dlouhodobý vztah. V srdci plane oheň touhy a vášně po lásce a pohlazení, kterou uhasí jen ten pravý muž, podmínky: VŠ, jednoznačně svobodný nebo s vyřešenou minulostí, věk 40-48 let, alespoň 180 cm. Muže, který je pohodový, milý a komunikativní. Duševně vyzrálého, který je schopen normální komunikace. Odpovědi písemné, foto nechci.

Našel by se sympaťák, nekuřák, nejlépe VŠ a polda? Prosím foto.Těším se:-)

Ahojky, hledám sympaťáka s kterým bych si mohla zkusit análek ukázal by mi co a jak... Mám ráda dominantní.. :) Majda

Hledám staršího a plnoštíhlého zadaného nekuřáka pro pohodový relax i na výlety, kulturu, posezení u dobrého jídla nebo vína ..... Nabízím diskrétnost, slušnost, vzájemnou toleranci a pochopení.

ŽenaNezávazně 20 let Praha

TOP  18.3.2020

Já 20 teta 51 kdo se hlásí k tabuli?