Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

Najde se normální chlap, který dokáže mít rád ženu takovou jaká je?

Jsem mladá žena (28 let), která má rodinné zázemí (kvůli tomu ne příliš času), kde nehodlám nic měnit, ale přesto mě láká dobrodružství, kdy se mě nikdo nebude ptát, proč to dělám a řešit mou rodinnou situaci. Hledám sympatického muže, se kterým si dokážu povídat o všem možném, muže, který nemá potřebu se povyšovat a ukazovat svoji nadřazenost a dokáže se k ženě chovat jako dospělý muž, ale zároveň má trochu duši kluka. Hledám muže, který by mi plnil má přání a rozmazloval si mě i materiálně.

ŽenaNezávazně 45 let Praha

TOP  18.10.2019

Ahoj chtěla bych najít kamaráda aby měl mě čas City nebral jako překážku dovedl si užít každou chvíli zní to jednodušu ale není

Hledám protějšek na milenecký vztah. Ty by jsi měl být muž ideálně +-40-50 let, charismatický, zabezpečený, zkušený. S dobrým profesním postavením a spokojeným sám se sebou, životním nadhledem i podhledem. Ochotný investovat sebe, čas i finance. Chci prostě kvalitu, užívat si - dlouhodobě. Vím co chci, tak to píšu na rovinu.

Ahoj..nasel by se nekdo kdo by treba chtel letet v prosinci do Egypta. Planuji jeste dovolenou a nechci letet sama.

ŽenaNezávazně 45 let Karviná

TOP  18.10.2019

Ráda bych poznala milého, zodpovědného, spolehlivého a upřímného muže. Navštívila zajímavá místa a prožívala vše krásné, co život nabízí.

ŽenaNezávazně 44 let Plzeň

TOP  18.10.2019

Čekám až se mi představíš a pak můžeme zajít na kafe :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Žena | 46 let
Praha

ŽenaNezávazně 40 let Olomouc

TOP  18.10.2019

Hledam kamarada, kafco, prochazka a dal se uvidi zda to zajiskri a kam nas to zavede.....

ŽenaNezávazně 49 let Praha

TOP  18.10.2019

Bacule 49/178/120 hleda inteligentniho, nezadaneho kluka/ muze, ktery by pravidelne pecoval o moje telo a dusi. Nehledam virtualni typy, co ziji hlavne internetem. Fotky neposilam. Preferuju osobni setkani.

Ráda bych našla kamaráda s výhodami. Pouze diskrétně, jsem vdaná.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Žena | 46 let
Praha