Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

ŽenaNezávazně 53 let Praha

TOP  8.3.2020

Zajištěný, se smyslem pro humor, co si hodlá ještě užít života. Ten, který neřeší kraviny, nesbírá jen , , zářezy, , a hledá skutečný vztah založený na lásce, citu, toleranci, úctě. Ten, který nehledá modelku, pojede se mnou na výlet, dovču nebo si bude jen povídat. Takového hledám a prosím přiměřeného věku.

ŽenaNezávazně 41 let Praha

TOP  8.3.2020

Pohledná, štíhlá blondýnka hledá muže k intimním schůzkám. Jen Praha

ŽenaNezávazně 30 let Praha

TOP  8.3.2020

Parťák nebo partacka na brzkou společnou dovču na Kanáry? Nehledám sponzora. Sbal plavky a zabky, chytneme nejakou dobrou nabídku (z Vídně je to doslova za pár slupek) a pojedeme si užít slunce a oceánu.

ŽenaNezávazně 59 let Praha

TOP  7.3.2020

VŠ 59/177 hledá hodného fajn přítele, vysoké štíhlé postavy. Nejdříve přátelé, později...možná, snad...třeba i více.Mám ráda život ve všech jeho podobách, ale chybí mi blízká duše pro společné sdílení. Vítám procházky do přírody, vyjížďky na kole, plavání, stolní tenis, divadlo, kino, výstavy....ale i lenošení v domácí pohodě.... Třeba ještě není pozdě začít se poznávat. Prosím jen seriózní odpovědi.

ŽenaNezávazně 58 let Praha

TOP  7.3.2020

Kamaráda do deště co potěší duši i tělo....

ŽenaNezávazně 37 let

TOP  6.3.2020

Hledám pouze slušného, též pohledného muže, také zabezpečeného, zasloužím si rozmazlovat po tom všem co jsem si prožila.. jsem princezna ??

ŽenaNezávazně 31 let Praha

TOP  6.3.2020

Ahoj. Já jsem prostě já. Jsem zadaná, ale něco mi zkrátka chybí a nevím jestli to tu najdu, ale chci to vyzkoušet... Život je moc krátký na to žít ho neúplně a ne šťastně.... Tak jestli jsi na tom podobně, klidně mi napiš ;)

ŽenaNezávazně 45 let Praha

TOP  5.3.2020

Závazný flirt=úža mezilidský vztah s chlápkem z Prahy, kolem padesátky, co má dospělé děti a nad 180cm výšky, doma nechybí ani ho nikdo nelustruje, je schopný a ochotný tu nejdřív chvíli smysluplně a oboustranně příjemně komunikovat a může a chce po práci 17-00, občas kus víkendu courat Prahou i lesem, víno, divadlo, kino, výlet, smsky klidně i v noci, pohoda.Pravidelné středy ani "rychlý prachy" nehledám, na kafe i večeři si umím vydělat normální prací, nedělejte ze mně tedy pros..ku a ze sebe peněženku.

ŽenaNezávazně 51 let Praha

TOP  5.3.2020

Nehledám sponzora, bytného, ani pesimistu, ale fajn nezadaného chlapa od 40 do 50 let.Trochu sportovního, trochu kulturního, ale hlavně kultivovaného, který se cítí dobře nejen na hřišti, ale i v divadle nebo na plese. Jsem hodně aktivní tmavovláska VŠ 50 let/171 cm, sportovní štíhlé postavy se spoustou aktivit a zájmů, mezi které patří i má práce. A hledám zkrátka někoho, v jehož společnosti mi občas bude příjemně a milo...