Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Nezávazný flirtBrno

Ahoj. Jsem tu, abych se seznámila, na ulici se mi to nějak nedaří (o: teď je ta věta víc realističtější než před měsícem :o). Pokud si na tom podobně, napiš...

Na rande to zatím ještě pár dní nevypadá, ale co se zkusit seznamovat a ukrátit si volný čas nezávaznou konverzací třeba o ... ničem? ;o))

ŽenaNezávazně 41 let Brno

TOP  25.3.2020

Hledám kocourka modroočka z Brna a okolí k tulení a předení :-)

ŽenaNezávazně 30 let Brno

TOP  21.3.2020

Hledam milence s bazenem :)

Jsem svobodná 55letá žena a miluji sex s mladšími muži. Tímto hledám muže do 30 let na pěkný a vášnivý sex. Byt pro naše hrátky mám. Vzhledem ke své práci mohu jen v dopoledních hodinách.

ŽenaNezávazně 24 let Brno

TOP  15.3.2020

Jsem veselá holčina, co se ráda baví. Hledám flirt a časem z toho bude třeba vztah. Můžete si mě přidat do přátel.

Jsem 177 cm vysoká brňačka, ráda bych se seznámila s chlapem, se kterým bych mohla trávit volný čas, a že ho teď mám hodně :) Podmínkou ohleduplnost, tolerance a zdravý rozum :) Co ty na to?

Hledám sportovního zrzouna ideálně s vousama na kamarádské schůzky.

ŽenaNezávazně 49 let Brno

TOP  13.3.2020

Fajn den třeba právě tobě muži.Hledám jen jednoho prima kamaráda a co bude dál bude záležet na nás.Hledám pouze nezávazný diskrétní vztah.Čas na schůzky mám bez omezení.Ty by jsi měl být Brno a blízké okolí, s dostatkem času.