Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

Ahoj, hledám “Kamaráda s výhodama” pro výlety na kole, turistiku, v zimě na lyže.

ŽenaNezávazně 47 let Praha

TOP  2.4.2020

Hledám šarmantního inteligentniho muže z Prahy.

Zdravím, hledám muže - milence - ve věku 40-50 let, vyšší postavy (185+ cm), který ví co chce, umí si udělat čas, drží slovo a který by uvítal dlouhodobější "vztah" bez narušení soukromí k pravidelným schůzkám ve dvou, např. jednou týdně. Jednoduše řečeno někdo, kdo se rád miluje, mazlí, umí si užít čas ve dvou a komu nevadí, že mám 5 kg nadváhy:-))). Já 46 let, Praha, 174 cm. Schůzky jen odpoledne a v Praze.

ŽenaNezávazně 47 let Praha

TOP  2.4.2020

Najde se inteligentní, sympatický nekuřák pro dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře, citu, lásce s dostatkem volného času.

Jsem "jiná". Nemám zapotřebí se seznamovat tímto způsobem, jen nějak není čas a tajný vztah s někým z mého okolí nepřichází v úvahu. Mám svůj osobitý styl, jsem ženská s mozkem v hlavě, které chybí to, co asi dneska všem. Nechci nikomu nabourávat soukromí, tím méně sobě, ale líbil by se mi vysoký, inteligentní "kamarád s výhodou", který ví, jak se k ženě má chovat a nechce skrývat to, po čem touží. Nechci si dlouho vypisovat, nemám na to ani čas, takže upřednostňuji fotku a pak si můžeme psát...

ŽenaNezávazně 46 let Praha

TOP  26.3.2020

Ahoj, jsem sympatická žena, která hledá nezadaného muže. Jsem sice vdaná, ale nechci nic bořit ani u sebe ani u Tebe - proto prosím opravdu pište jen NE ženatý. Ráda bych se pravidelně chtěla potkávat a milovat se sympatickým mužem. Najdeme se?

Našel by se sympaťák, nekuřák, nejlépe VŠ a polda? Prosím foto.Těším se:-)

ŽenaNezávazně 45 let Praha

TOP  17.3.2020

Moje minulost mne již nepotřebuje, budoucnost ano :)

ŽenaNezávazně 44 let Praha

TOP  11.3.2020

Nehledám flirt na jednu noc, ale kamaráda milence na dlouhodobé přátelství a krásné tajemství

ŽenaNezávazně 47 let Praha

TOP  7.3.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Příroda
Výlety
Cestování

Ráda bych ochutnala “zakázané ovoce”..... Hledám pohodoveho vtipneho nekuřáka s postavou tak akorát. Rada bych s Tebou objevila tajná zákoutí Prahy, kterou miluji a zažila vzrušení ze zakázaného.......a vidiny možného hříšneho. Jsem zadaná kudrnatá blondýna VŠ 173/46 s postavou tak akorát. Jsi tu??Čekám a těším se.S.