Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt : Poděbrady

Nenašla jsem zde tu správnou kolonku - hledám dlouhodobý vztah plný citu, ne jen flirt, ale nic zavazujícího. Já blond s brýlemi, kily navíc. Mladší muž vítán, ale není podmínkou. PS: hledám dlouhána cca 180 cm a více a prosím úroveň.

je tu mladší sympaták ....ráda se seznámím ....žít a něco si užít .... sex , výlety a třeba i krásná dovolená ....

Být zabezpečenou a normální ženou, která je v 38 letech svobodná a bezdětná, je asi divné. Po několika letech vztahu jsem bohužel jen já začala toužit po dětech. Hledám tímto upřímného a normálního chlapa, co se nebojí mluvit o sobě.Mám ráda cestování, hory, přírodu, ruch města, kavárny, dobré jídlo, ale třeba i buřta na klacku. Prosím všechny pány s exekucí na krku, nevyřěšenou minulostí a nabízející jen povyražení, ať zkusí štěstí někde jinde.


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt : okres Nymburk

Rozvedená, 165/84 nakloněna milému kamarádství, důvěrnosti při vzájemné důvěře, foto oplatím.

Ahoj, je mi 28 a ráda bych si našla dobrého kamaráda nejen na milenecký vztah, ale i na společné trávení času (cestování, festivaly, kavárny, procházky). Preferuji spíše mladší nebo stejně staré muže s vlastním zázemím. Frekvence schůzce ideálně dvakrát týdně. :-)

V mém věku mě překvapí už jen láska, něha, přátelství, upřímnost a kultivovanost. To ostatní už jsem viděla a zažila. Pište jen ti se zájmem o dlouhodobější vztah, vztahy na jednu noc fakt nepěstuju. Pro nechápavce - nezávazně není jen sex, nezávazně je vše možné - výlety, kino, divadlo apod.

Ahoj všem prima mužům, ráda bych se seznámila s někým komu by nevadil můj super syn jsem holka tak akorát, mám ráda srandu , upřimnost , ohleduplnost a trochu té samostatnosti by taky neškodilo.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Žena | 69 let
Hlučín

Hledám prima parťáka na procházku, in liny, popovídání. Bez narušení soukromí. Najde se tady, nebo je to marný?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 69 let
Hlučín