Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt : Ostrava

Nevím jestli píšu sanskrtem nebo svahilsky, ale je opravdu problém najít tady NORMÁLNÍHO chlapa, který ač má závazky, chtěl by vystoupit ze stereotypu, chtěl by se začít zase na někoho těšit a neodpovídá na kdejaký inzerát za účelem bezduché soulože? Pokud jsi dočetl až sem - Gratuluji. Nejen, že umíš číst, ale evidentně zvládáš také základy českého jazyka. Pokud umíš i psát (bez chyb), jsi vtipný, veselý, upřímný inteligentní sympaťák přiměřeně mému věku - Napiš! Jak jednoduché. That´s all. :-)

Najde se mladší sympaťák - muž vysoké štíhlé postavy s vlastním zázemím kterému se líbí o pár let starší kamarádka s výhodami.Foto napoví.Sympatie jsou důležité.

Docela akcni, osudem nezdeptana optimistka hleda plnohodnotny vztah s muzem, ktery nepodleha nikotinu a alkoholu, nema dluhy a chtel by to zkusit jeste jednou. Nebude to lehke, ale za pokus to stoji.

Hledám pohodového a inteligentního chlapa .

Ahoj, hledám muže, sympaťáka, nekuřáka z Ostravy pro vztah vážný, nebo nevážný, to se uvidí. Na věku příliš nezáleží, ale určitě bys měl být nezadaný. Sympatie jsou důležité, ale taky bych si s Tebou chtěla mít co říct. Máš-li zájem budu ráda za odpověď, případně s fotkou. Svoji zašlu emailem. Děkuji

Ráda poznám chlapa na pohodu, na sex, intimno, který se doma nemusí ptát, jestli může jít se mnou ven. Zakomplexovaní jedinci se zmatkem v hlavě, a bezdomovci NEpište.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 46 let
Praha
Žena | 39 let
Brno
Žena | 46 let
Rakovník

Ahoj, hledám životního partnera, ráda bych potkala muže, který žije v Německu nebo v České republice a hledá vážný, monogamní a láskyplný vztah, který vede k manželství a dětem. V ideálním případě by měla být mezi 35 a 71 lety, svobodná, ...

Kamose na sex, ideal mladsiho.

Najde se prima, slušný, sympatický muź podobného věku, nejlépe nekuřák, který nemá seznamku jen jako zábavu, ale chce se doopravdy seznámit za účelem vybočení ze stereotypu, přátelství, těšit se zase na někoho, chybět někomu, napsat si veselé i milé sms, schůzky a pod.?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Brno
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Žena | 46 let
Praha