Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Nezávazný flirtOstrava

Ahoj všichni já Maria hledám pobavení a vášeň

Tak znova a jasněji...vysoký, v mém věku či trochu mladší, s úrovní v chování k ženě a ve vyjadřování, nezávazně ale pravidelně a na stálo, nikoliv na půlhodinu v autě, ale mít si i o čem povídat, když se zrovna nebudeme milovat...zázemí nemám, extrémy nevyhledávám a vlastním kila navíc...stačí, když se ozveš ty...ten jediný, na kterého čekám...a už tedy hodně netrpělivě...

Přeji hezký den. ..všem mužům z Ostravy a okolí jsem pro vzrušení a perverznosti jestli chceš ujít z realniho stereotypu ozvi se

Sportovni pohledna zena, krapet nesmela, by si rada psala a pak se poznala s pohlednym intelektualne zalozenym muze 35-45 let.

Drobná, snad atraktivní a inteligentní blondýnka s modrýma očima hledá sympatického kamaráda s výhodama, nejlépe do 37let, který neprochází vztahovou nebo porozchodovou krizi. Mám ráda primocarost, vášeň, otevřenost a inteligenci. Vztahy jsou pro mě příliš komplikované a svazující, proto volím tuto cestu.

Jsem aktivní, veselá a rozumně myslící bytost, hledající muže pro dlouhodobější kamarádství bez narušení soukromí.

Haló, haló, jsi-li vysoký, inteligentní se smyslem pro humor a chceš si občas popovídat např. u kávy, sklenky vína či sklenice piva, oběda či večeře a co dalšího vymyslíme záleží jen na nás dvou a na vzájemných sympatiích a to vše bez narušení soukromí, tak napiš 50/178.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Kladno
Žena | 47 let
Praha

Pokud máš hezký úsměv a máš co nabídnout, napiš. Nehledám vážný vztah. Občasné schůzky a diskrétnost bez narušení soukromí.

Máš pocit, že máš všeho hojnost, přeci ještě něco chybí k pocitu naplnění, pocitu něco radostně prožívat...

Ahoj, ji mi 20, studuji VŠ a hledám někoho, kdo by měl zájem něco podniknout, dopisovat si, vyměnit si fotky, zkrátka co nám bude vyhovovat. Já jsem bez zkušeností, co se sexu týče, chci nějaké nabrat, ale vážný vztah nehledám. Nejsem žádný drobek, spíš kus ženský, takže pokud máš zájem spíš o modelky, tak u mě nenajdeš. Těším se na odpovědi! :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 47 let
Kladno