Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

ŽenaNezávazně 49 let Praha

TOP  18.9.2019

To víš.... Kluci chtěj, na noc Barbíny co nemyslej. A když jim není hej, přicupitaj na tvůj práh, chtěj zahřát a maj hlad. Mám prostě od Pánbíčka, boky jako skříň, jako skříň :-D

Hledám nezavaznost a dlouhodobější vztah bez narušování soukromí.Jsem zadaná, ale chce to změnu! Sympatický, pohodový chlap co rad plnější ženský? Tak prosím napiš. Budu se těšit.

ŽenaNezávazně 41 let Praha

TOP  18.9.2019

Jsme dvě bi kámošky a hledáme k sobě muže, který si chce užít s námi krásné chvíle.Jen seriozní a ty co vědí co chtějí.Preferujeme rychlou domluvu, zklamaný nebudeš

Ahoj, jsem maminka, která zůstala sama a tak touto cestou hledám vzájemnou pomoc, jelikož moje situace je velmi těžká. Za tvou pravidelnou pomoc se ráda odvděčim. Jen vážně a seriózně.

ŽenaNezávazně 44 let Brno

TOP  18.9.2019

Ahoj, hledám tu fajn přítele k příležitostnému setkávání, kterému také chybí na někoho a na něco se těšit. Pojďme se tedy těšit na sebe, smát se, povídat si...prostě být chvíli spolu :)

Ahoj, hledám mladšího sympatického muže, který má rád procházky do přírody, umí obejmout a pohladit. Třeba po mích vlasech, nebo po tváři. Sex nehledám. Budu ráda, když se ozveš.

Ahojky, sympatanda krev a mleko hleda sympatak na kamaradsko milenecky vztah. Vek 23-35 let. Ja Libčice nad vltavou...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Brno
Žena | 39 let
Praha
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 40 let
Praha

Vášnivá vzdělaná vyskoká kráska touží po krásném babím létě s klukem do nepohody, ideálně sportovcem/dobrodruhem:)0zvi se se prosím s fotkou, obratem pošlu své. Těším se.

ŽenaNezávazně 52 let Praha

TOP  18.9.2019

"Oči z hvězd a tělo z hlíny..." Hledá se pěkný chlap s dostatkem chuti a volného času ke sdílení nejenom sportovních vrcholů. Znalost české gramatiky, optimismus, neškarohlídství a přiměřená sebereflexe je podmínkou.

ŽenaNezávazně 44 let Most

TOP  18.9.2019

Hledám trvalejší přátelsko-milenecký vztah na úrovni. Měl bys být nekuřák, sportovní typ, s kladným přístupem k životu, ženatý a určitě sympatického zevnějšku. Více už si napíšeme nebo povíme z očí do očí. Děkuji za případné odpovědi.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Rakovník
Žena | 39 let
Praha
Žena | 40 let
Praha
Žena | 46 let
Praha