Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

ŽenaNezávazně 40 let Praha

TOP  17.2.2020

Ráda bych se seznámila se vzdělaným a úspěšným - a přesto skromným - sympatickým mužem, nekuřákem, který by rád věnoval čas a energii budování monogamního vztahu s potenciálem do budoucna. Ráda bych, aby byl srdcem dobrodruh, abychom spolu mohli v létě na vlastní pěst třeba na Sri Lanku nebo do Thajska. Uvítám, pokud bude starší a s nadhledem, aby mě občas mírnil v mých neobvyklých nápadech, avšak také s duší plné lásky hravého kluka, aby některé rád se mnou uskutečnil.

Hledam někoho s kým mi bude konečně pouze dobře :-)

Normální, vyšší, zajisteny, charismatický muž na úrovni...

ŽenaNezávazně 54 let Praha

TOP  17.2.2020

babi hledá dědunechci zde vyplňovat dotazník, jsem normální ženská a ráda se seznámím s normálním chlapem, máš-li odvahu - napiš

ŽenaNezávazně 30 let Brno

TOP  17.2.2020

Hledám, najdu? Rád cestuješ, máš rád turistiku, jsi romantik? Napiš.

ŽenaNezávazně 47 let Praha

TOP  17.2.2020

Hledám muže k společnému trávení volného času , ).

Příjemná macanda hledá spřízněnou duši. Ráda poznám komunikativního Muže, který ví co chce a co se sluší a patří.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno

Jsi sympaťák, ani moc mladý, ani moc starý? Spíš větší, než prcek. Potřebuješ únik ze stereotypu? A máš i kladný vztah ke sportu? Tak napiš!

ŽenaNezávazně 45 let Praha

TOP  17.2.2020

Závazný flirt s chlápkem z Prahy, kolem padesátky, co má dospělé děti a nad 180cm výšky, doma nechybí ani ho nikdo nelustruje, je schopný a ochotný tu nejdřív chvíli smysluplně a oboustranně příjemně komunikovat a může a chce po práci 17-00, občas kus víkendu courat Prahou i lesem, víno, divadlo kino, výlet, smsky klidně i v noci, pohoda. Pravidelné středy nehledám.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Rakovník