Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

sice je nelehká doba, ale mohu doufat, že poznám staršího a zajištěného muže (nad 40 let) na intimní chvíle v Praze? Diskrétnost a slušné chování vyžaduji i sama nabízím. Zázemí nemám. Přeji pěkné dny

ŽenaNezávazně 30 let Brno

TOP  29.3.2020

Hledám milence (chlapa na sex). Jsem chytrá, hezká a vtipná. Hledám inteligenci, smysl pro humor a pozornost. Raději někoho staršího 43+. Wellness, hotel, čokoláda.....nyní raději mail a čokoláda :)

Ahojky, rada bych se tu seznámila s nějakým gentlemanem, který ví jak se chovat k ženám, někdo kdo by si mě hýčkal a rozmazloval, jsem citově vyprahlá až zoufalá :-)) momentálně přežívám v Tříletém nefunkčním vztahu se sobeckým člověkem, který neumí dat city najevo...potřebuji trochu povyražení, flirtu a zábavy, doma to nemám a uz opravdu strádám... je mi 30 let, mam ženské tvary, španělský vzhled, foto zašlu na vyžádání.

Hledám vysokého, hezkého, rozumného, statného, prostě pořádného chlapa, kterému schází romantika, vášeň a pocit, že na něj někdo myslí. Ten co nabídne ženě rozmazlovaní a bude si ji hýčkat. Chtěla bych milenecký vztah na úrovni. Nechci ztrácet čas, když je život krásný a chci někoho s kým uteču od stereotypu. Prosím jen vážné odpovědi s fotkou.

Ahojky hledám vážnej vztah je tu někdo na seznámení už nechci být sama

ŽenaNezávazně 29 let Praha

TOP  26.3.2020

Najde se sympatický a pohodový kluk, přiměřeně chytrý, přiměřeně sebevědomý. Pokec a třeba vyrazit za zábavou a pak se uvidí.

Ahoj :) hledam milence, ktery si necha vse pro sebe. Pokud mi chces napsat, tak pouze s fotkou. Hledam od 29-37

Hledám kamaráda na psaní, schůzky a výlety.

ŽenaNezávazně 30 let Praha

TOP  20.3.2020

Ahojky, hledám kamarády, milence...hlavně nic vážného :-)