Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Nezávazný flirt

ŽenaNezávazně 29 let Brno

TOP  1.6.2020

Hledám chlapa, který má rád v posteli navrch...staršího 44+, z Brna, zajišťeného. Nikdo mi nebude říkat, co mám dělat, dokud jsem oblečená.

Štíhlá, milá, nezadaná, zdravá nekuřačka, touží po blízkosti milého a mazlivého muže. Chybí mi doteky na mém těle, vzájemné ochutnávání, příjemné pocity, slastné spojení při milování. Nejsem promiskuitní ani žádná zadlužená podvodnice, jenom hledám vztah s jedním mužem. Odpovědi prosím pouze od nezadaných, zdravých, bezdětných nekuřáků s aktuální fotkou. Vlastní zázemí s dostatkem soukromí vítáno. Moje foto na oplátku je samozřejmostí. Můžeme začít třeba procházkou

Hledám útěk od stereotypu, hledám někoho skym mi bude fajn, napíše kdykoliv bude moct, bude si mě hýčkat a třeba i "rozmazlovat" hledám někoho kdo vyslechne, pohladí, obejme... Co nabízím? Defakto to samé.... Je mi jedno zda jsi zadaný nebo volný. Diskrétnost není problém, pokud si uděláš alespoň trošku času na mě.... Je mi smutno být na vše sama... Pokud ti nevadí holka plnějších tvarů, 170cm a 90 kg, tak se mi ozvi :-) budu čekat... Fotky si ráda vyměním....

Máš rád sex a vše kolem ozvi se ...Nejlépe vlastní bydlení ...Milenec s výhodami ˘

Hledám chlapa na dlouhodobé vidani se. Já drobná blondýnka, která má i něco v hlavě (ve výsledku to není přece jen o rychlém Bam, Bam, nazdar). Nejsem z Olomouce, ale cesta do ní mi problém nedělá. Měl bys být nezadany, sympatický, sexy a na úrovni. Budu se těšit na komunikaci i výměnu fotek :))

Hledám diskrétního vybaveného milence....

ŽenaNezávazně 32 let Praha

TOP  29.5.2020

Po rozchodu bych si ráda našla milence. Mladšího, tak 20-25 let, ideálně trochu vysportovanější postavy a s větším M. A hlavně s velkou chutí do sexu všeho druhu :) Chci se scházet pravidelně a pořádně do toho bušit :)) Já jsem hezká, baculatá, prsatá a mladšího vzhledu. Jsem v sexu hodně otevřená a hodně mě toho baví. Budu se těšit na odpovědi :)

Nudí tě život který žiješ!? Potřebuješ vzrušení a někomu patřit?!! Madam tě naučí, jak se má správná D*vka chovat!! Řízené orgasmy, plnění úkolů pro svojí paní!! Nejprve lekce online a když budeš poslušná D*VKA, může proběhnout i schůzka, kde pohlédnes ponížená svoji Madam do očí!!!

ŽenaNezávazně 32 let Brno

TOP  29.5.2020

Jsem tlustá, blbá a ošklivá. Hledám tady nezávazný flirt. Fotky dopředu neposílám. PS: Ať se lekneš až při osobním setkání!