Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Nezávazný flirt

Baculka hleda baculku nekuracku s prostory na pravidelné schůzky od 38 do 52 Olomouc a Okolí zajít na kafe a uvidíme co bude dál

Venku nepoznám jestli myslíš na to co já, pokud jsi tady tak vím co Ti chybí nebo chceš poznat. Zkušenost se ženou již mám a ráda bych v těch příjemných chvilkách pokračovala. Budu se těšit na případné Tvoje řádky

Krásnou květnovou neděli přeji všem! Co může být krásnějšího na seznámení než tento měsíc.Venku je konečně nádherné Jaro, očekávaná svoboda a vábení.Věřila jsem, že Tě mohu potkat opravdu náhodou, ne cíleně, ale i toto může náhoda být a mně je už smutno z toho čekání, toužení, snění a nenaplnění. Co dál? vím, že Láska se nedá programovat, ale alespoň malý filtr mám.Prosím, ženy, dívky ženského typu a chování. Jo, a pro případné Astromilky, jsem Štírka, takže uteč anebo mě s vášní pomiluj!

Když je mysl nastavena na poznání...není cesty zpět...

ahoj, přijmeš pozvání na rande, výlet do přírody, romantickou večeři s přespáním ze soboty na neděli...hledám milenku, dívčího typu mladší než jsem já. napiš...ahoj..

Partner je často pryč, dítě soběstačné a já si připadám tak nějak sama, i po stránce sexu. Zkušenost s jinou ženou mám, bylo to hezké a ráda bych si to zopakovala. Jen nemám dost odvahy Tě jinde oslovit..

Pojď budeme si spolu psát, pojď budeme se spolu smát..Hledám kamarádku se kterou nebudeme jen snít, jaké by to bylo žena se ženou žít.Je mi 47 a silnější jsem, optimismem a veselou myslí se snažím řídit každým dnem.Žiji s přítelem, však se ženami zkušenosti mám, tak napiš a uvidíme co život přinese nám.. Hledám fajn pohodovou kamarádku :)

Jsem vdaná a nebyla bych tady kdyby bylo vše jak má být. Nehledám náhradu za všední soužití ale odmitám jenom přežívat. Bylo by prima sejít se, promluvit, potěšit se slovem i vzájemnou něhou a proč ne dvou žen.. Přidáš se?

Hledám ženu 30 - 50 let, která má ráda dráždění bradavek a vše ostatní, co k tomu patří...Budu se těšit :-)