Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Nezávazný flirt

Tak to asi zkusím úplně naposledy :) Ráda bych tu našla ženu. Nejdříve bych tě ráda poznala prostřednictvím emailu, následně bych se ráda sešla někde na kávu/víno a pak se uvidí. Ráda bych si vyměnila pár mailů, které ovšem mají hlavu a patu, napsané aspoň trochu česky. Dále bych se opravdu ráda sešla bez výmluv. Já 28let, ženský typ, pravopis snad ovládám. Záliby sport, dobré jídlo, víno. Hledám co nabízím, přiměřeně věku. Vzdálenost není problém. Je to stručně a třeba to konečně vyjde :)

Hledám blízkou osůbku na chvilky, které nás třeba budou obě bavit. Nezávazně, ale spíše kámošku na delší dobu. Tak třeba někde jsi. Já pár kilo navíc se smyslem pro humor. Prosím jen ženy. Muži a páry nepište děkuji.

Hledám kamarádku a milenku v jednom. Najdu tě?

Hledám Bi kamarádku na společné zlobeni.Pokud máš zájem tak napiš budu ráda.

Ráda bych poznala milou a sympatickou ženu. Již dlouho toužím poznat ženskou něhu a vše, co k tomu patří. Já 48/169 /58. Budeš má první?

Hledám ženu, která mi pomůže s feminizací;-)

Hledám romantickou kamarádku s výhodama která by to chtěla zkusit. Nemusíš být žádná modelka, hlavně když si budeme rozumět. Těším se na odpověď a naše poznání

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Praha

...milou a inteligentni kamaradku zenskeho vzhledu na vsechno hezke na cem se obe shodneme...

Vlastně nevím, co hledám... Miluji přírodu, zahrady, historii, samotu a klid, ale ne osamělost. Hledám parťáka, tedy spíš parťačku, někoho, kdo má tohle taky rád, ne starší, než jsem já. Nabízím sdílení, občasnou společnost, možná i sex, ale nehledám partnerský vztah. Striktně vyžaduji a zároveň nabízím naprostou svobodu, bez jakéhokoliv závazku.

Hledám ženu do 40let. Já 25 bez zkušeností se ženou. Budu ráda když se mi ozve trpělivá žena, která mě zaučí. Pouze ženský vzhled. Most, Teplice, Karlovy Vary.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Praha