Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Nezávazný flirt

Je to těžké tady najít ženu.Ale zkusím to.Hledám kamarádku se kterou si budeme rozumět.Mužeme si někam vyjít pokececat, vše je o domluvě.Já jsme trochu při těle, ale s usměvem na rtech.Ráda si o všem napíšu.Chtěla bych kamarádku k něžnostem, třeba si vyjet i v létě na dovču.6eny tak do 46 let.

Ahoj. Toužím po starší kamarádce, které budu patřit.

Ahoj, hledám mladší poslušnou kamarádku, kterou budu učit a vést ve vztazích, komunikaci i v sexu.

Ahoj holky, jsem v tomto směru nezkušená a hledám ženu, která by mi vše ukázala a naučila mě. Hledám dlouhodobější nezávazný vztah. Diskrétně.

Lesbické milování ještě tento týden? Nechci žádné dlouhé vypisovani. Pokud jsi 100%zdrava, diskrétní a chceš experimentovat, napiš.

Ahoj, jsme pár a sháníme slečnu do trojky , která se bude věnovat pouze mě , a partner bude přihlížet. Pokud si troufáš a víš že tě zajímat nebude napiš. Budeme rádi :) Pak si povíme víc. ( Bez fin.ob. Pouze pro potěšení :P )

Jsem vdaná, dnes spíše z rozumu, možná setrvačnosti a tak si říkám že bych taky ráda poznala jaké to může být se ženou, ta představa mě docela vzrušuje. Jestli budeš mít chuť odepsat, můžeme si napsat více

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Praha

Ahoj, najde se tady žena, která se chce vážně sejít a ne jen si psát? I setkání u kávy dokáže mnohé napovědět. Nehledám nikoho na vážný vztah, ale jen na občasnou schůzku a zpříjemnění nejen předjarních dní. Muže mám, takže pár nehledám.

Abych byla upřímná, teprve nedávno jsem začala uvažovat nad možností vztahu sebe a jiné ženy. Divné na tom bylo to, že mi to divné vůbec nepřišlo, naopak mi ta představa dávala větší smysl než otázka vztahu s mužem (stejně mi to nikdy nešlo). Tak jsem se rozhodla, že dokud nezkusíš, nevíš. Jsem tady... s rozhodnutím alespoň jít na pár schůzek a vidět, co bude dál. Opravdu nehledám sex a ani se do něj nehodlám hrnout. Chci poznat sama sebe a to, zda by pro mě žena byla opravdu to pravé.

Ahoj, jsem singl 52, 170, 70 a hledám ženu 30-55let na společné chvíle v milování, ale nejen to...nezávazně a diskrétně, jestli bude třeba.....pokud ano, prosím foto, dám na první dojem :-D a odpovím všem.Eva

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Praha