Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Nezávazný flirt : Praha

Hledám slečnu, která se má ráda, ví co v posteli chce a umí použít co jí Pán Bůh nadělil. Můžeme si užít jenom spolu, a pokud by se ti líbil i můj přítel můžeme mít fajn chvilky ve třech. Je to štědrý milenec. I já pro tebe můžu být štědrá milenka. Já jsem mladá slečna, co má ráda sex. Myslím si, že mám vkus a kromě mého vzhledu bych se ti mohla zalíbit i humorem, neboj se a napiš. Pokud si padneme do oka, tak uvidíme. Co má stát se stane :)
Ahoj holky, hledám jednu z vás na občasné užití si ženské energie.... Jsem bi, ženské postavy 165/63, hledám pouze holku, nikoli páry. Jde o vzájemné sympatie a přitažlivost a ta se pozná jedině osobně. Jsem inteligentní, mám smysl pro humor, ctím přátelství, 100% zdraví a diskrétnost a to samé očekávám od tebe :-).
Hledám inteligentní pohlednou, přítelkyni..ženu tělem i duší, která už ví co chce a potřebuje. Vím, jsem asi náročná, ale já též nejsem k zahození. Co mohu nabídnout?? Sympatický vzhled, ženskost, něžnost, empatii, přátelství. Pokud možno z Phy nebo blízkého okolí
Jsem docela stihla blondyna z trosku vyraznejsim zadeckem a malyma prsama. Jsem zenskeho typu. Hledam prijemnou holku na hezke a nezavazne mazlenicko. Zkusenost nemam ale mam chut to vyzkouset. Miluji prochazky, knihy o duchovnim rozvoji, cvicim jogu,. Muzi prosim nepiste.
Taky se Ti zdá že život rychle utíká a chodíš jenom do práce a z práce? Není to správné, to už jsem pochopila ani že to hezké už nejde prožívat doma, proto hledám tady na seznamce. Jsem vdaná a vím, že bych tady neměla být, ale.. Ráda poznám ženu která je na tom stejně
Říkám si že když to nezkusím, určitě se nic nestane. Ale já bych ráda aby se něco stalo a tak tomu jdu trochu naproti. Ráda Tě víc poznám a třeba to vyjde :-) Hledám ženu v této rubrice která by to taky chtěla zkusit ale o tom bych si raději napsala v e-mailu
Nemám velkou zkušenost s holkou ale líbání se mi s holkama líbilo a už dlouho toužím vyzkoušet víc než jen to. Zatím jsem ale neměla to štěstí nějakou slečnu najít. Pokud by jsi měla zájem se seznamit, budu ráda :)
Hledám starší ženu, které chybí uspokojení. Nehledám trojku, ani trvalý vztah, jde mi čistě o uspokojení tvé osoby. Větší prsa a silnější postava vítána.
Hledá se dívka, žena, která sice není sama ale přesto se sama cíti, které schází pohlazení, objetí, něha, vášeň a touha.Ta, která neni namyšlená a je bez předsudků, která má srdce na správném místě. Pojďme změnit smutné dny ve šťastné, alespoň se o to pokusme. Já - S/Š 49 155/56 tmavé vlasy. Ty - žena nejlépe ženského vzhledu, zadaná či svobodná, ničemu se nebráním. Budu se těšit na odpověd.
Ahoj, ráda bych tu našla štíhlou slečnu holčičího typu se kterou si občasně někam vyrazíme (sklenička, nákupy, vířivka..) a užijeme si společné chvíle. Hledám jen zpetření nikoli vztah. Já 23, dlouhlé vlasy, štíhlá a pečující o svůj vzhled.