Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Nezávazný flirtPlzeň

German couple is looking for a couple to havefun together an swap wife.

Ráda se seznámím s milou slečnou se kterou budeme objevovat ženské rozkoše ˘?

Ahoj, jsem mladá a v tomto ohledu nezkušená, chtěla bych si vyzkoušet, jaké je to se ženou, láká mi to. Ještě jsem neměla možnost poznat žádnou ženu, která by mi do tohoto pomohla proniknout. Napiš :)

Hledam ženu na trávení volných chvilek bez narušení soukromí.

Dlouhovlasá, hezká, 40-letá, zabezpečená vdaná žena hledá dívku/ ženu, se kterou by se mohla pomazlit a pohrát. Můžeš být i baculatější, líbí se mi větší prsa.

Napiš, dozvíš se, možná se i domluvíme.Ráda vím, s kým si píšu

Hledám hezkou štíhlou slečnu ke mě a mému příteli na splnění erotických snů. Nemáme zkušenosti a proto nechcem tlačit na pilu. Jeslti máš zájem, připoj k odpovědi alespon fotku své postavy. Těšíme se :)

Ahoj hledám holčinu na pohlazení, mazlení, objetí a milostné hrátky v postýlce.Nehledám vážný vztah!!! Občasné schůzky. Nehledám páry !!! Najdu tě? Už teď se na tebe těším.

Hledám holcinu na vylety, do cajovny, na drink. Zkratka uzivejme co to jde ??!!

Hledám ženu, dívku na něžné i "bláznivé" chvilky, třeba i vášně. Nehledám vážný vztah, hledám "kamarádku s výhodami :-) " Plzeň (Plzeň - sever). Část života jsem prožila v mužském těle (ale to je minulost).