Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Nezávazný flirt : Liberec

Milá neznámá, hledám právě Tebe... Na kávu, procházky a do pelíšku. Samozřejmě při vzájemných sympatiích. Prostě kamarádku do nepohody i pohody. Boubelka, 46 let, nekuřačka. Nestyď se a napiš...
Chtěla bych zkusit milování s dívkou, čistou a pěknou v obličeji, mám ráda postavy s kilem navíc, ale s křivkami, větší zadečky a někoho kdo si semnou dá skleničku vína či něčeho lepšího
Já, vdaná, 42let, 168cm, 63kg, žensky vypadající, normální , sympatická, pohodová, hledám ženu přiměřeného věku, která má, stejně jako já, zájem o reálné kamarádství se vším všudy- samozř. diskrétní a nejlépe dlouhodobé. Tak se v případě zájmu ozvi. Liberec a okolí.
Hledám slečnu nejdřív na pár hřejivých slov a později i něco víc ??
Ahoj, hledám Tebe, ženu středních let a ženského vzhledu, já, žena středních let a ženského vzhledu na občasná setkání. Diskrétně. Dlouhodobě nejlépe. Liberecko.
Já 42let, 168cm,65kg, vdaná, hledám Tebe, ženu ženského vzhledu, na občasné schůzky a kamarádství s tím spojené. Liberec a okolí.
Ahoj , já vdaná SŠ, 42let, střední postavy, ženského vzhledu, hledám Tebe , ženu ženského vzhledu , na občasné diskrétní schůzky .
Ráda bych našla kamarádku na výlety, dovolenou, kino, zábavu, prostě fajn kamarádku pro mě s přítelem. Rádi tě pozveme na vínko a poznáme. Hledáme jen sympaťandu a holku, která se ráda směje a ne si pořád na něco ztěžuje. :-)
Hledáme příjemnou ženu na seznámení s párem,posezení u kafca a třeba i něco víc
Chci poznat to poznat s holkou...