Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá ji : Nezávazný flirtLiberec

Ahoj, Našla by se tu dívka/žena, se kterou bych mohla zažít svoje lesbické poprvé. Zkušená nebo nezkušená, to je jedno... Nejsem z Liberce ale můžu tam dojet bez problémů, takze pokud jsi odtuď nebo poblíž tak super. Věk nejvic 35 let a jen ženy, ne muži.

Ahoj, jsi li štíhlá, sympatická žena 40-50 l zadaná či vdaná a stejně jako já toužíš poznat jaké to je se ženou, tak hledám právě Tebe. Nebráním se setkáním podle našich možností ani trvalejšímu přátelství. Můžeme se potkat a vzájemné sympatie rozhodnou..Vzhledem k okolí diskrétnost samozřejmostí. Splň si své sny a napiš .

Ahoj Jsem silnější, vdaná blondýnka absolutně bez zkušeností. Touto cestou bych ráda našla kamarádku na všechno hezké, co takový vztah může přinést. Na věku nezáleží. PS: diskrétnost podmínkou.

Ahoj, najde se někdo, kdo by mě zasvětil do lesbického světa nebo někdo, kdo naopak stejně jako já nemá žádné zkušenosti, ale chce to zkusit? Pošli mi fotku, já pošlu svoji a můžeme to zkusit.

Milé dívky, ženy. Hledám touto cestou dívku či ženu, které by nevadilo, že jsem transexuální muž, přeop. z ženy na muže. Co se týče tělesné stránky, tak některé věci zůstali postaru. Můj věk, rozhodně neodpovídá vzhledu (40 let). Vysoký jsem 160 cm a hledám ženu nejen na společné mazlení, ale i na společný život. Jsem věrný, hodný, milující romantik a někdy až příliš naivní a důvěřivý. Najdu Tě, prosím :) zn: Že by vánoce ve dvou :*

Hledáme ženu do trojky, také jako přítelkyni, pouze vážné a seriózní.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Praha