Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Nezávazný flirt : Zlín

Nevím, jak jinak tě najít, milá a moudrá ženo. Tady? Aspoň to zkusím... Ráda by našla přítelkyni, abychom si vzájemně okořenily každodenní dění a prožívaly to nejkrásnější, co jen může žena ženě dát. S láskou, vášní a životním nadhledem.

Ahoj, hledám někoho prozatím na dopisování (později možná i víc). Nezáleží na tom odkud jsi, ale jaká jsi. Nějak nemám štěstí v partnerkách, třeba najdu tu pravou.

Hledám dívku/ženu, která se nebojí a ráda si se mnou vymění pár intimnějších fotek. Budu se těšit.

Ahoj, Hledám kamarádku s výhodami na výlety, akce, prodloužené víkendy, termály a když nám bude fajn i něco víc. Ještě mi nebylo 30. Měla bys mít 20 - 35 let a být pohodářka pro každou špatnost. Budu se těšit, tak napiš.

Ahoj holky, život rychle plyne, plňme si své sny a touhy.Jsem zadaná, ale přesto mam velkou touhu zase prožívat něco krásného se ženou, samy dvě.Polibky, milování, všude, kde to půjde, živočišnost.ale I odpočinek a koníčky.V?echno jde, když se chce.Je jedno, jestli si Lesba nebo máš muže, ale nenarušme si soukromí.Pokud si holka do nepohody, ne moc klučičího typu a xxxxl, tak se prosím ozvy.A pokud to nebudu ta, co Tě zaujme, přeji Ti I tak hodne štěstí při hledaní.Díky za přečtení mého románu až do konce ??

Ahoj, je mi 20 let a jsem bisexuálka ze Zlína, studuju VŠ v Praze. Chtěla bych ženu na vyměnování fotek či videí a hlavně na nezávazný flirt a sex. Odpovím všem ženám pod 30 let.