Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Nezávazný flirt

...milou a inteligentni kamaradku zenskeho vzhledu na vsechno hezke na cem se obe shodneme...

Možná tady chybí rubrika, něco mezi vážným a flirtem. Takže nezávazně hledám přítelkyni či kamarádku na příjemné přátelství. Uvítám pozitivní nekonfliktní ženu která neřeší neřešitelné, snaží se vidět život z té lepší stránky a chce poznat něhu se ženou

Vlastně nevím, co hledám... Miluji přírodu, zahrady, historii, samotu a klid, ale ne osamělost. Hledám parťáka, tedy spíš parťačku, někoho, kdo má tohle taky rád, ne starší, než jsem já. Nabízím sdílení, občasnou společnost, možná i sex, ale nehledám partnerský vztah. Striktně vyžaduji a zároveň nabízím naprostou svobodu, bez jakéhokoliv závazku.

Hledám ženu do 40let. Já 25 bez zkušeností se ženou. Budu ráda když se mi ozve trpělivá žena, která mě zaučí. Pouze ženský vzhled. Most, Teplice, Karlovy Vary.

Je to těžké tady najít ženu.Ale zkusím to.Hledám kamarádku se kterou si budeme rozumět.Mužeme si někam vyjít pokececat, vše je o domluvě.Já jsme trochu při těle, ale s usměvem na rtech.Ráda si o všem napíšu.Chtěla bych kamarádku k něžnostem, třeba si vyjet i v létě na dovču.6eny tak do 46 let.

Ráda bych poznala úplně obyčejnou holku, stredoskolacku - vysokoskolacku nejprve k dopisovani.

Ahoj. Toužím po starší kamarádce, které budu patřit.

Ahoj, hledám mladší poslušnou kamarádku, kterou budu učit a vést ve vztazích, komunikaci i v sexu.

Ahoj holky, jsem v tomto směru nezkušená a hledám ženu, která by mi vše ukázala a naučila mě. Hledám dlouhodobější nezávazný vztah. Diskrétně.

Lesbické milování ještě tento týden? Nechci žádné dlouhé vypisovani. Pokud jsi 100%zdrava, diskrétní a chceš experimentovat, napiš.