Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu
Seznamka Pardubice

Nejnovější inzeráty - Pardubice

Hudba
Knihy
Kolo
Lyžování
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Ahoj, rád bych třeba i touto cestou našel nějakou sportovně laděnou fajn holku z Brna (případně Pardubice nebo HK) a okolí na společné výlety na hory ( feraty, lyže, běžky) a do přírody (běh, kolo i pěší). Nebo klidně i si zajít na pohodu někam sednou či nějakou zajímavou kulturu, v dnešní době je toho tolik. Ať už jsi s dětmi nebo bez nich, to není podstatné, oboje vítáno. A časem kdo ví, třeba i něco více :-)

Najdeme sympaťačku s prckem? Vedeme čistě mužskou domácnost, a docela nám chybí milá osůbka, se kterou nám bude opravdu dobře, nejen na výlety, procházky, i jiné různé aktivity. Prostě takové ty pěkné, společně strávené chvíle

HLEDÁM ŽENU PRO NOVÝ ZAČÁTEK A PRO ŽIVOT JAKÝ JE A SE VŠÍM CO PŘINÁŠÍ.

Hudba
Kolo
Fitness
Bruslení
Lyžování
Běh
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Rád bych s Tebou zase žil život naplno a radoval se z obyčejných věcí, kterých si jinak ani nevšimnu a připadají mi samozřejmé, jako třeba západ slunce. Chtěl bych se o tebe starat a dělat Ti radost a při tom bych cítil, jak mě miluješ. Ještě jsem nepřestal věřit, protože vím, že tu někde jsi a budu čekat na Tvůj vzkaz ;). Petr (34)

Ahoj ! Moc rad se seznamim se sympatickou ženou na kterou se mohu těšit a spolehnout a dal i na spolecnou cestu životem.

Ahojky, léto tu bude co nevidět, no tak bych zde chtěl zkusit štěstí a najít tu někoho, s kým mi bude fajn.....

Ahoj, jsem muž ve středních letech a zatím jsem stále nepotkal tu pravou... Jaký jsem? Rád kutím práci všeho druhu. Nechybí ani nadšení pro výlet, nebo sport a mám rád taneční muziku... Samozřejmě chodím do práce.Do budoucna bych si rád sehnal bydlení v Pardubicích.. Jsem zklamaný životem, a hledám ženu která chce víc než kamaráda. Jestli máš zájem mě poznat, tak mi napiš. Doufám, že čekám na tebe. PS.Pořád věřím na lásku.

Chci Tě povzbudit milým slovem, úsměvem, pohlazenim. ..nezadany 50/183 romantik stojící pevně na zemi..kde jsi má lásko?

Hledám nezadaná dívko z Pardubicka právě Tebe.Tebe která budeš ráda.Když ti ráno přijde sms: Jak jsi se vyspala lásko? Hledám tebe.Které řeknu, že jsi krásná i když maš na sobě tepláky a jsi rozespalá.Tebe, co tě svým kamarádům představím se slovy Tak to je muj miláček.Tebe, co ti řeknu, že máš nejkrásnější oči na světě.Hledám tebe, co poznám kdy maš špatnou náladu a pokusím se ti ji zlepšit. Tebe, co si před všemi dokážeme říct Miluju Tě! Já 37 let , rozvedený z Pardubic. Ahoj, ozvi se Martin