Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Pelhřimov

Hledám příjemnou ženu pro společný život

Ahoj slečny, hledám hodnou ženu do života. Jsem hodný věrný veselí třicetiletý muž kterému odešla přítelkyně zrovna jsem dokončil přestavbu rodinného domu na vesnici u Pelhřimova, takže teď tu žiji sám, přítelkyně by se hodila... Na psaní inzerátu moc nejsem, pokud mě chceš poznat tak zajdem na procházku nebo kávu a uvidíme ??

Hledám ženu, nejlépe s malou dcerkou na společné víkendové akce. My - 45 a 7 let, Vysočina, jižní Čechy.

Ahoj, rád bych poznal sympatickou usměvavou holku.

Normální chlap s 8 letou dcerou hledají...….možná právě Tebe. Nechceme moc....kamarádku, přítelkyni a když srdce zabuší i velkou lásku. Pokud máš děti nevadí , naopak .Jestli se pozastavíš u těchto řádků, napiš …..třeba začne něco nového a krásného...….

Ahoj, Hledám ženu která ráda motorky a do budoucna by měla zájem o vztah. Kdo máte zájem prosím pište :-)Hledám kamaráda/ku, která by se mnou chodila na procházky, výlety, povídali jsme si apod…. Jmenuji se Michal, je mi 37 let držitel průkazu osoby ZTP/P, používám sluchadla a také mechanický a elektrický invalidní vozík. Rád cestuji. Zajímá mne PC, nekouřím, alkohol nepiji. Bydlím s rodiči v bezbariérovém RD - Pacov (kraj vysočina okres Pelhřimov). Tímto, prosím nějakou dobrou duši, která by se chtěla seznámit, přičemž by jí nevadil můj zdravotní hendikep. Kontakt SMS zprávu na mobil č.

Hledám ženu ve věku od 40 - 46 let. Které by nevadilo zajít si párkrát na kafe a chybí jí to co mne.Prostě si s někým popovídat, necítit se tak sám.Třeba i časem víc.Zatím jako přátelé bez narušení vztahů.Jsem v ID tak se rád potkám s ženou která je také v ID .Jsem férový a tolerantní.Jen mi prostě vadí samota.Po špatné zkušenosti a ráně , nechci být sám.Chci taky cítit někoho vedle sebe.Mám sice manželku, ale ......Najdu někoho?Jsem z Pelhřimova .49/166 /90. Vice v emailu.Miluji footfetish.

Ahoj, je mi 36 a hledám hodného, sympatickeho a pracovitého muze pro společnou cestu životem. Monika