Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Písek

MužVážně 31 let Písek

TOP  14.7.2020

Ahoj hledám fajn slečnu na seznámení. Je mi 30 a měřím cca 178 cm štíhlé postavy. Vůbec nevadí jestli je sama nebo má dítě. Sám mám jedno. Tak že by nebyl problém. Rád zajdu ven na pokec a uvidíme co bude dál. Zda budeme mít podobné cesty. Ozvi se budu rád.

Život je boj. Když se chce, tak krásný, když ne, tak aspoň ty děti se povedou. Máme společnou péči, ale jinak každý svůj život. Sympaťák, 36, chytrý, humorný, šikovný a abych předešel nepříjemnostem, hodně naruzivy. (láska je úžasná, ale bez sexu to nejde). Jsem zvědavý na odvodedi.

MužVážně 24 let Písek

TOP  13.7.2020

Hledám k sobě princeznu co ví co se sluší a patří. Nemá dluhy.. Barman z Italské restaurace v Písku..

ŽenaVážně 43 let Písek

TOP  10.7.2020

Ahoj, jsem mamina 11ti letého kluka a rádi bychom k sobě našli partáka.. je léto a chybí nám společnost na výlety, kino, koupaliště, grilováni ...jsem přímo z Písku a je mi 42let.

MužVážně 28 let Písek

TOP  5.7.2020

Hledam slecnu k vaznemu seznameni, bez deti

ŽenaVážně 50 let Písek

TOP  5.7.2020

Bylo by mi potěšením, kdyby se tu objevil člověk pozitivně naladěný, se kterým bychom si padli do noty.....to je potom hned všechno veselejší.Neměl by postrádat charisma , úroveň , silnou osobnost , smysl pro humor a vzájemnou komunikaci. Hledám muže s elánem do života, který umí zaujmout i překvapit .Holka, žena s touhou zkusit mladého muže ovládat, nařizovat, kontrolovat a dívat se ? :-) Ráda máš poslední slovo ? Špetka dominance je ti vlastní ? Nestyď se napsat prosím.

ŽenaVážně 33 let Písek

TOP  3.7.2020

PROSIM ČÍST POZORNĚ!!Zde a stále hledám toho človíčka ktery ví jaké je to být sám.Hledam upřímného tolerantniho a citově založeného muže.Ktery už ví co od života chce a nehledá jen další pobavení.Nechci tady ztrácet čas někým kdo to hraje na všechny strany.Jsem tu už dlouho a tak už nějaké ty zkušenosti mám.Deti jsou vítány.PROSIM JEN TY KTERI JSOU JSI OPRAVDU JISTÍ ZE HLEDAJI TO SAMÉ.A MAJI SRDICKO NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ. DĚKUJI

MužVážně 65 let Písek

TOP  1.7.2020

Viděl jsem černý květ, na jeho lístku krůpěj rosy se chvět. Viděl jsem ve snu hezkou milenku, jenž tvář mě jako vánkem pohladila. Cítil tu rosenku, jenž v oku řezala mne jako pila. Dávám přednost setkání před psaním. Člověk vidí člověka a možná i něco v něm. Prosil bych ženy, které komunikují ať ukončují komunikace slovem a ne tím, že přestanou psát bez vysvětlení - není to seriózní, ohleduplné, korektní .... Děkuji..