Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka

MužNa kolo 42 let Praha

TOP  19.8.2019

Hledám sympatickou, aktivní, temperamentní, veselou kamarádku (možná časem i více) pro společné výlety na kole, návštěvu divadla a kina, trávení volného času plné radosti, smíchu, poznání a aktivního odpočinku, kdy nám oběma bude hezky. Měla bys být z okolí Nymburka, Lysé nad Labem, Brandýsa nad Labem nebo z Prahy. Jsem sympatický muž sportovní postavy, nekuřák, měřím 185 cm, vážím 75 kg, mám tmavě hnědé oči a krátké prošedivělé vlasy. Těším se na Tvoji reakci. L.

Ahoj, hledám fajn parťačku /ky/ na kolo, bike.. Zlín a okolí, nejlépe nezadanou, i když člověk nikdy neví. Možno i tenis, plavání, golf, beach.....běžky. Může nás být i více-uděláme skupinu. Ne náročný terén. Spíše na pohodu 15-80 km. Vnímat přírodu a pomíjivost bytí. Občerstvovací zastávky, komunikace pozitivní potěší.

ahoj , hledám partačku na hřiby.nejlepe z ov.

MužDo kina 34 let Ostrava

TOP  19.8.2019

V Ostravě přes prázdniny probíhá festival letního kina a je to velice fajn. Až na ten detail, že tam 99% lidí je v páru nebo skupině. Takže bych toho chtěl využít a zkusit to taky a najít si společnost, se kterou se i seznámím a budu s ní moct o tom filmu potom mluvit. Tedy prosím pouze nezadané, inteligentní ženy. Jsem v Porubě, mám to nejblíž do Amfiteátru (DK Poklad). Je mi 33.

MužNa kolo 60 let Praha

TOP  18.8.2019

Je tady někdo na kolo případně i na jiné aktivity (cestování, pěšárna, bedas, lyže apod.) ... vše ale v pohodě. Pokud souhlasíš, tak se ozvi a uvidíme. Prosím vyřešená minulost (proč si dělat komplikace), z Prahy a do 60 let.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Praha
Muž | 43 let
Jičín
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou
Muž | 38 let
Praha

Prima společníka na koncert Vladimíra Merty 26.8. v Dobré Trafice Praha Újezd .Těším se :-)

Hledám kamarádku nebo kamaráda na hledání kešek zejména ve všední dny....Víkendy občas a klidně i dál

Chci vypadnout na pár dní (2-3 noci) s batohem pod širák někdy příští týden (19-24.8.). Český les nebo Šumava. Jen tak se toulat po kopcich. Kdyby měla nějaká žena zájem, tak ji vezmu s sebou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
České Budějovice
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou
Muž | 55 let
Praha
Muž | 38 let
Praha