Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : SeznamkaHlavní město Praha

Hledám protějšek k návštěvám divadelních představení.

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k zimním a jarním návštěvám přírody, prostě vyrazit někam na výlet.

MužDo sauny 31 let Praha

TOP  8.2.2020

Ahoj, chodím do Saunie na Černým Mostě. Sám to není ono. Odpočinek, to ano. Ale rád bych i pokecal. Našel by se někdo?

Někdo na běžky?Jezdím klasickou technikou, nijak zvášť rychle, ale někdy dost daleko(15-55 km za den).I přechody hor s noclehy na chatách. Také pěší túry.Rád putuju pěknou krajinou se zachovalou přírodou, v létě to spojuju a plaváním. Kanoe, kajak..Miluju přírodu a taky o ní něco vím. Ale dá se se mnou mluvit o lecčems. S kompatibilní ženou třeba i něco víc.V případě zájmu prosím napište něco o sobě a můžem též vyměnit fotky e-mailem.O sobě mám nějaké info na svých stránkách na Rande.cz Nejsem gay

MužOstatní 52 let Praha

TOP  3.2.2020

Mírně vysloužilý rocker a bluesman - svobodný, bezdětný, zajištěný, hledá hezkou štíhlou kamarádku do 30ti let, s malým zadečkem a velkým ... smyslem pro humor, která by ho doprovodila ... třebááá ... na osvěžovací lekce angličtiny s rodilými mluvčími... Každé pondělí od 19:00, Maze in Tschaiovna, Kafkova 18, Praha 6.

Půjdeme na koncert? Divadlo? Rudolfinum, Swan lake, ... život je pestrý a bohatý.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Ústí nad Labem
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 60 let
Rokycany

MužNa koncert 43 let Praha

TOP  31.1.2020

Najde se nějaká fanynka skupiny Pink Floyd na koncert The Australian Pink Floyd Show dne 24.2.2020 ? Plánuji koupit lístky za 1090 Kč, pojďme do stejného sektoru a užijme si tu podívanou.

MužOstatní 43 let Praha

TOP  30.1.2020

Jsem normální mužský. Mám rád dobré jídlo, hudbu, přírodu, něžnosti, rekreačně sportuji. Ozve se mi kamarádka, která by někdy cítí sama a ráda by s někým, se mnou, trávila volný čas?

Pohľadný, komunikatívny muž hľadá sympatickú slečnu na pokec v saune... teším sa a nehanbi sa ozvať....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 48 let
Ústí nad Labem
Muž | 60 let
Rokycany