Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

Chci vypadnout na pár dní (2-3 noci) s batohem pod širák někdy příští týden (19-24.8.). Český les nebo Šumava. Jen tak se toulat po kopcich. Kdyby měla nějaká žena zájem, tak ji vezmu s sebou.

Ráda bych našla fajn kamarádku z Prahy, která by semnou zašla v Praze do kina, do divadla, na výlety i na příjemné povídaní třeba u kávy , čaje nebo i skleničky dobrého vina. Těším se .Jestli jsi podobných zájmů tak jako já, a fajn , a hledáš někoho příjemného na volný čas, tak se mi prosím ozvi . Díky .Ahoj Č.

MužOstatní 49 let Ostrava

TOP  17.8.2019

Najde se milý, příjemný, veselý, nejlépe ženský doprovod na Mohelnický dostavník. Koná se dne 30.8.2019. Vyrážím v pátek. Budu tam celý víkend.

Najde se milý, příjemný, veselý, nejlépe ženský doprovod na Mohelnický dostavník. Koná se dne 30.8.2019. Vyrážím v pátek.

ŽenaNa koncert 50 let Praha

TOP  17.8.2019

Pojďme na taneční odpoledne - a sice v neděli 6.10. - Forum Karlín - je velká tančírna. Tak který schopný muž mě doprovodí? Prosím odpovědi s fotkou.

Ahoj, hledám parťačku pro trailové běhaní na pohodu, žádné vysoké tempo, mám rád delší výběhy. Rád jezdím do Chřibů, Bílých Karpat nebo okolí UH, Zlína. Pokud taky ráda běháš v přírodě a nerada sama tak se ozvi.

ŽenaOstatní 40 let Brno

TOP  16.8.2019

Co se trochu osmělit odhodit stud a okořenit trošku svůj život?Sympatický příjemný pár vás zve na sraz nejen Amatérů.Sraz se koná v Želešicích u Brna 24.8.2019 Od 21:00.Budem popíjet bavit se koupat MOŽNO I INTYMNĚ PŘIBLIŽOVAT.Pánové vem te s sebou i ženy.Vše záleží na vás jak budete chtít strávit večer.K dispozici je i vířivá vana i venkovní bazén.Nejedná se o klasickou swingers párty.Více info ve zprávách.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
České Budějovice
Muž | 55 let
Praha
Muž | 43 let
Jičín
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou

MužDo kina 46 let Praha

TOP  16.8.2019

Je tady nějaká žena co by mě doprovodila do kina na "Tenkrát v Americe" ? 35-42 let ... Podíváme se na (snad) pěkný film a pak se můžeme rozloučit (podle chuti) ...

Hledám někoho, kdo by se mnou šel do kina. V případě dobrého počasí ideálně letní kino.

Horká káva či kousek zákusku nás zahřeje, chceš-li ale raději nalít si čistého vína a odhalit pravdu, nebudu se bránit. Láká tě pohled cizích nebo několik minut důvěry ve vzájemné vzpovědi, rád se přidám. Hledáš-li něco nového, s čím se ráda pochlubíš, můžu jím být. Pokuď však toužíš po něčem, aniž by jsi věděla o čem, nech mne ti to říci.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Praha
Muž | 38 let
Praha
Muž | 36 let
České Budějovice
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou