Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

MužDo přírody Ostrava

TOP  26.5.2019

Ahoj chtěl bych touto cestou najít a poznat super holku co neskazi žádnou legraci a dokáže milovat

ŽenaNa flám 35 let Hodonín

TOP  16.5.2019

Hledám někoho pro příjemný, zábavný možná i neobvykle strávený silvestr ;-)

Nenasel by se tu nekdo kdo by rad zasel v lete na nejaky supr festival, posloucha vse, neco rad vypije a sni .. co ty na to?

MužDo kina 32 let Praha

TOP  9.5.2019

Ahoj, hledáš muže, který Tě vezme ven? Na kávu, do kina, na večeři? Někoho, kdo Tě vyslechne? Rád bych zde našel fajn kamarádku, se kterou budeme mít společné záliby. Fajn slečnu, ženu, která nemá s kým si užívat volno nebo si naopak kulturu nemůže tak často dovolit (matka samoživitelka atp.) a bude ráda za společnost. Vztah nehledám, přítelkyni mám.

Ahoj, hledáš muže, který Tě vezme ven? Na kávu, do kina, na večeři? Někoho, kdo Tě vyslechne? Rád bych zde našel fajn kamarádku, se kterou budeme mít společné záliby. Fajn slečnu, ženu, která nemá s kým si užívat volno nebo si naopak kulturu nemůže tak často dovolit (matka samoživitelka atp.) a bude ráda za mou společnost. Vážný vztah nehledám.

Ahojte nechystá se někdo ze Sumperska/Zabrezska na koncert Backstreet Boys v červnu do Prahy? Uvítám společnost, prip.pomuzu zaplnit místo v autě?? díky, Zuzka

Jsme kamarádi různých věkových kategorií a hledáme kamarádky různých věkových kategoría na různé sportovní akce a společná setkávání v přátelské atmosféře. Například: společné sportovní akce, turistika, výlety a podobná setkání, kde bude možnost se i vzájemně poznatí. Přihlásit se mohou kamarádky i sympatičtí jednotlivci i ženy, maminky s dětmi, všichni kdo budou chtít. Pište vzkazy. Těšíme se :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Brno
Muž | 44 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 38 let
Praha

Jsou tu holky co pojedou do Hořic na the legendrockfest? Jedeme 4chlapy co by rádi i damskou společnost můžeme se klidně potkat až tam ??

MužOstatní 32 let Praha

TOP  4.5.2019

Ahoj, jsem nepražák a moc lidí v Praze neznám, rád bych s nějakým individuem či ještě lépe s nějakou partou občas někam vyrazil - na koncert, na kulečník, deskovky, jen tak posedět, projít se... no prostě cokoliv.

ŽenaOstatní 35 let Praha

TOP  4.5.2019

Zdravím všechny, hledám fajn aktivní kamarádku nebo kamaráda (nekuřáky) na trávení volných chvil. Ráda vyrazím na výlet do přírody nebo za památkami, projdu se Prahou, zajdu do kina, divadla či na výstavu nebo si ráda popovídám při dobrém jídle nebo zákusku v kavárně :-).

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Brno
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 55 let
Praha
Muž | 38 let
Praha