Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka

Sympatický pár 44 a 43 hledá nové přátele také v páru.Věk nerozhoduje(důležité jsou vzájemné sympatie).Jsme mladšího vzhledu, společensky a sportovně založení se smyslem pro humor.Hledáme fajn nekonfliktní partnery na společné budoucí aktivity a přátelství.Rádi vyrazíme na výlet, kolo, zábavu i ples, do kina, divadla, za kulturou, sportem, cestováním, na hory i lyže, do sauny, na bowling, do společnosti, za přáteli a grilováním...Můžeme po dohodě podnikat vše vzájemně příjemné.Foto rád na oplátku zašlu.

Ahoj.Hledám kamarádku na společnou návštěvu saun a wellnes.

MužOstatní 48 let Praha

TOP  30.12.2018

Ahoj, jsme (zatím :-)) na Silvestra 2 kluci a 1 děvče, věkově 47-50. Přidá se k nám ještě (alespoň) jedno děvče, ať jsme (alespoň) 2+2? :-)

MužOstatní 48 let Praha

TOP  29.12.2018

Dva nezadaní kamarádi (47/190 a 49/170) z Prahy by rádi strávili Silvestra se dvěma kamarádkami, tak nějak v pohodě - na začátek třeba sklenička a pak třeba i taneček někde v centru - dle nálady a domluvy. A dál se uvidí :-) Když by to bylo fajn, případnému setkávání po Silvestru se bránit nebudeme :-) Vyrazíme společně? ;-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Brno

MužDo divadla 49 let Praha

TOP  28.12.2018

Rád pozvu dámu na balet do Národního divadla. A třeba to tím představením neskončí... Na setkání se těší VŠ/48.

MužDo sauny 45 let Praha

TOP  26.12.2018

Hledám nějakou slečnu, dámu, paní na společné saunování ...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Brno